Дієта і алкоголь - калорійність алкогольних напоїв


Чи Сумісні дієта і алкоголь


Дієти для схуднення, та й просто здорове харчування НЕ радить вжіваті алкоголь - ВІН і Шкідливий, і апетит посілює, та й калорій в алкоголі БАГАТО. Альо відмовітіся від вживання алкоголю виходе не у всіх. Комусь доводітіся часто брати участь в банкетах по службовій необхідності, хтось просто не хоче позбавлятись Собі задоволення, хтось вважає, що дні народження, ювілеї, весілля, Підвищення на посаді та Інші події без алкоголю не проходять, тому відмовлятіся від нього Марна.

Проти вживання алкоголю не унеможлівлює Дотримання Дієти. Дієту і алкоголь можна поєднуваті, головне - робити це правильно.

Наприклад, Віпітено за обідом келих вина НЕ зашкодіть дієті, так як вино допомагає труєного, містіть амінокислоти, вітаміни, мікроелементи та Взагалі дуже корисностей. А вісь Віпітено пляшку Мартіні після вечері - Це вже не просто нашкодив дієті, але ї, швидше за все, зіпсує вам ранок наступного дня. Алкогольні напої розрізняються - одні з них Корисні в обмеженій кількості, Інші - НЕ дуже, треті Взагалі краще НЕ пити. Поєднуючі дієту і алкоголь, про це слід пам'ятати. Наприклад, солодкі лікері, Які так люблять дівчата, і Коктейлі на їх Основі - найшкідлівішій алкоголь при дієті; калорійність алкогольних напоїв з великим вмістом цукрів дуже висока, і 2-3 коктейлю можуть перевіщіті вашу денну норму калорійності. Найкорісніше червоне сухе вино. Такоже дієтологи допускаються вживання міцного алкоголю в нерозведеному вигляді в невеликих кількостях. Коктейлі, вермути, лікері, а такоже пиво дієтологи вжіваті НЕ радян. Смород дуже калорійні - до речі, висока калорійність алкоголю і є причиною того, що ми Можемо Протяг Кухлю пива чи пляшкою вина просідіті до світанку, тоді як зазвічай до півночі Вже лягаємо спати - алкоголь дає нам Енергію, яка заважає заснути. Альо так як калорії в алкоголі беруться з швидких вуглеводів, то, як Тільки запас ЕНЕРГІЇ з них закінчується, ми дуже Швидко «відключаємося».

Як правильно поєднуваті дієту і алкоголь


Поєднуючі дієту і алкоголь, керуйтеся трьома принципами: правільність вибір алкогольного напою, помірність і контроль.

Контроль проявляється в плануванні кількості випитого ще до застілля, відстеження цієї кількості і відстеження того, чім і в якіх кількостях ві закушуєте. Вам слід Постійно пам'ятати, що ві на дієті. Найкраще свою норму алкоголю плануваті заздалегідь, і потім Дотримуватись її. При суміщенні Дієти та алкоголю при вжіванні спиртних напоїв велика ймовірність переїсті. Дотримуватись помірності в їжі і алкоголі допоможе Одне правило. Прийшовши туди, де ви будете пити, спочатку поїжте, до їжі попросіть сік або воду. Поки ви все не з'їли - пити НЕ розпочінайте. Через 20-30 хвилин після того, як ви все з'їли, можна почінаті пити. Віпівайте НЕ більш 1 порції алкоголю в 30-40 хвилин. Із закусок вам дозволені Тільки фрукти або овочі, ніякіх ковбас, сирів, салатів, шашлічків і т.д. вам їсти не можна.

Крім того, якщо ві добро там, що ввечері вам Належить віпіваті, розраховуйся свою денну норму калорійності раціону з урахуванням калорійності алкоголю. Заздалегідь вірішіте, що ві будете пити, в Якій кількості і приблизно чім закушуваті, порах, скільки калорій в алкоголі і закусках ві скорістаєтесь. Майте на увазі, що Швідкі калорії в алкоголі дають організму Дуже багато ЕНЕРГІЇ - Тому все, що ВІН отрімує з їжею, ВІН відкладає «про запас». Тому при вжіванні алкоголю від калорійніх закусок потрібно утріматіся.

Поєднуючі дієту і алкоголь, потрібно правильно вібіраті напої. Найкоріснішім напоєм є червоне сухе вино. Потім в данім рейтингу йде біле вино, а після нього - ігрісті вина. Такоже найменша зло приносити МІцний алкоголь без жирних закусок. Закушу віскі, коньяк або Бренді цитрусами, горілку - овочами, ягодами, фруктами. Світле пиво містіть менше калорій, ніж темне, але більше, ніж безалкогольне. Самими небажаним напоїті при суміщенні Дієти та алкоголю є солодкі алкогольні напої - Коктейлі, лікері, вермути.

Ну і, звічайній ж, поєднуючі дієту і алкоголю, чи не економте на напоїті. Вибирайте якісний перевіреній алкоголь.

Калорійність алкогольних напоїв

Багата закладів вказують калорійність страв і напоїв в меню, але НЕ всі. Щоб зорієнтуватіся в дозволітельної кількості алкоголю, користуюсь таблицю калорійності алкоголю. Намагайтеся вібіраті чисті напої, а не алкогольні Коктейлі - калорійність алкогольних напоїв в чистому вигляді менше, ніж калорійність коктейлів. Якщо ві НЕ п'єте нерозбавленій алкоголь, то розбавляйте його содового, а не колою, для м'якості смаку додавайте лайм або лимон. Для підрахунку калорійності алкоголю у Вашому раціоні користи Наступний Даними (вказано Кількість калорій в алкоголі з розрахунку на 100 мл):

 • безалкогольне пиво - 22 ккал;
 • світле пиво - 31 ккал;
 • темне пиво - 50 ккал;
 • сухе вино (біле і червоне) - 88 ккал;
 • напівсухе вино (біле і червоне) - 78 ккал;
 • солодке вино (біле і червоне) - 100 ккал;
 • ігрісте вино - 100 ккал;
 • сухий вермут - 128 ккал;
 • десертне вино - 153 ккал;
 • міцне або кріплене вино - 163 ккал;
 • ром, горілка, коньяк, текіла - 104 ккал;
 • віскі - 220 ккал;
 • лікерне вино - 212 ккал;
 • Лікер Бейліз - 327 ккал / 100 мл.

Алкоголь на дієті - що потрібно знаті

Що ще потрібно знаті при суміщенні Дієти та алкоголю?

Алкоголь протіпоказів при спортивних навантаженості, так як ВІН зніжує Вироблення тестостерону - головного анаболічного гормону, відповідального за ріст м'язів. При зниженя Рівні тестостерону м'язи НЕ ростуть, жир не спалюється, метаболізм сповільнюється. Тепер ви, звічайній ж, розумієте, звідкі у чоловіків беруться «Пивні» живота.

Альо з цього правила є віняток. Червоне сухе вино пріскорює метаболізм, а такоже підвіщує рівень гемоглобіну в крові і покращує травлення. Решта алкогольні напої дають організму Швідкі калорії, позбавляючі його необхідності переробляті розпочалась - тому все, що ві з'їдаєте під час застілля, йде прямо в «складські запаси» організму - тобто Жирову тканини. Тому спортсменам в дні Тренування, а особливо після Тренування, вжіваті алкоголь не можна ні В якому разі, інакше всі старання підуть нанівець.

Вживанию алкоголю, як під час Дієти, так і в Інший годину, має буті обмеже. Це не означає, що ві можете віпіваті «по п'ятницях» без Міри, а в Інші дні зовсім НЕ вжіваті алкоголь. Це означає, що при суміщенні Дієти та алкоголю у вас має буті обмеження на разовий прийом спиртних напоїв. Допустима норма є одна пляшка пива або пара келіхів вина, або 50-70 мл міцного алкоголю в день. Для жінок ця норма ще нижчих. Така Кількість алкоголю при попаданні в організм легко розщеплюється спеціальнімі ферментами, Які завжди знаходяться в організмі в невелікій кількості. При перевіщенні цієї кількості ЦІ ферменти почінають накопічуватіся. Чім більше ві віпіваєте - ТІМ більше організм віробляє ферментів. Чім більше в ньом ферментів - ТІМ більше вам хочеться Віпітено. Така схема віробляті до вживання алкоголю Частіше і більше І, в кінцевому підсумку, до алкоголізму.