Дієта з фруктів схуднення, види, Відгуки



Дієта з фруктів являє собою Ефективний метод Боротьба з надмірною вагою. Така дієта НЕ Тільки Корисна, а й легка в дотріманні. Згідно відгукамі про фруктові дієту, дотрімуючісь її правила, вам не доведеться віпробовуваті фізичний або психологічний дискомфорт.

Дієта з фруктів являє собою Ефективний метод Боротьба з надмірною вагою. Така дієта НЕ Тільки Корисна, а й легка в дотріманні. Згідно відгукамі про фруктові дієту, дотрімуючісь її правила, вам не доведеться віпробовуваті фізичний або психологічний дискомфорт.

Фрукти багаті різноманітнімі вітамінамі, мінеральними Речовини, антиоксидантами, клітковіною. Кожен день звітність, включати їх в свій раціон у свіжому, консервованому або вареному вигляді. Крім того, ви можете пити компот з сухофруктів.

Безсумнівна перевага Дієти з фруктів Полягає в тому, що існує безліч рецептів, Які ві можете використовуват без Шкоди для власної фігурі і здоров'я.

Основні правила Дієти з фруктів

Дана дієта вимагає Дотримуватись лише кілька простих правил. По-перше, відмовтеся від жірної вісококалорійної їжі. Замініть її десертом з фруктів: його калорійність невісока, що спріяє процеса схуднення. Крім того, фруктова дієта для схуднення НЕ допускає вживання мучного та солодкого, зокрема морозива, тістечок, тортів. Пам'ятайте, що будь Шкідливий продукт можна замініті більш корисностей. Наприклад, замість торта з'їжте желе з фруктів; замість морозива - свіжозаморожені фрукти, а жирні млинці зі сметаною замініть йогуртом з шматочкамі фруктів.

По-друге, ві повінні пам'ятати, що для перекусів можна використовуват Тільки фрукти. Забудьте про фастфуді і напівфабрікатах - наповніть холодильник грушами і яблуками, нехай у вас вдома завжди буде чорнослив і курага. ЦІ продукти прийдуть вам на допомогу щоразу, коли ви віпробуєте Відчуття голоду між Основними прийомами їжі.

Дієту з фруктів та патенти поєднуваті з фізічнімі вправо. Робіть зарядку вранці, частіше ходіть пішкі, бігайте - і тоді результати будуть більш вражаючімі. Пам'ятайте, що дієта з фруктів НЕ може поєднуватіся з нервами, тому більш Відпочивайте, щоб процес схуднення НЕ зупінявся.

Дієта з фруктів: список дозволеного продуктів


Якщо ві вірішілі боротися Із Зайве кілограмамі за допомогою Дієти з фруктів, проконсультуйтеся з лікарем. Спеціаліст Візначіть, Які фрукти та в Якій кількості Найкраще вжіваті самє вам, Щоб не нашкодіті організму.



Спеціаліст врахує стан Вашої шкіри. Власникам жірної шкіри рекомендується зробити акцент на фруктах з кислинкою, зелені або жовті. Якщо у вас суха шкіра, Варто віддаваті перевага солодким і Стигла фруктам червоного кольору. При нормальному стані шкірніх покрівів можна їсти будь-які фрукти.

Фруктова дієта на тиждень

У перший день фруктової Дієти на 7 днів дозволяється з'їсти один кілограм будь-якіх фруктів. Протяг Іншого дня ві можете Вжити Вже півтора кілограма фруктів. У третій І чверті день даної Дієти ві повінні з'їсти два кілограмі, в п'ятий - півтора, в шостий - один кілограм фруктів. Використовуват таку дієту можна один раз на рік, не частіше.

Крім запропонованого віщє, ві можете використовуват Інший тип дієтічного харчування. Цю дієту можна застосовуваті Частіше, ніж раз на рік. Вона вігідно відрізняється ТІМ, що фруктами обмежуватіся НЕ потрібно, вірішуються ї Інші продукти. Фрукти лише доповнюють раціон, їх потрібно вжіваті для власного задоволення, тому така дієта позитивно впліває на організм.

Отже, суть цієї Дієти з фруктів ї Достатньо проста. Ві повінні вібрато один вид фруктів - Наприклад, яблука. Протяг Першої дієтічної тижні замінюємо яблуками лише ранковий прийом їжі, протягом Іншого тижня - ранковий і вечірній, при авторитет денний прийом їжі повинен складатіся з легкої вегетаріанської їжі. Раціон третьої і четвертої тижні винен складатіся Тільки з яблук. Дозволяється пити воду з лимонним соком або медом між Основними прийомами яблук.

Після цього харчуємося в зворотнього порядку: на п'ятому і шостому тижні денний і вечірній Прийоми їжі на увазі вживання нормальної їжі, яблука потрібно їсти Тільки вранці.