Дієта Інни Воловичева - основні етапиМабуть, самє дієта Інни Воловичева є найбільш популярною системою схуднення «від зірок» в нінішньому році. Ця дієта активно обговорюється всіма Шанувальник «Будинку 2» і не тільки. Автор даної Дієти, як і обіцяла, Вже випустила книгу з детальний опис свого схуднення. Перед Качаном проекту Інна Воловичева важіла 115 кг, зараз же її вага НЕ перевіщує 75 кг. За процесом її похідні спостерігалі всі Шанувальник проектом, і це послужило Непоганий фактором мотівації. Саме сильна мотивація - бажання йти до кінця і не зупінятіся - є Головня Чинник успішного схуднення.

Дієта Інни Воловичева, Відгуки про якові Переважно Позитивні, є НЕ Жорсткий монодієтою, а програмою правильного харчування. Запорука успіху даної програми є віключення шкідливих для організму продуктів і правильне підбір вікорістовуваніх продуктів. Ця дієта дозволила Інні за кілька тіжнів позбутіся 30 кг. Учасниця телешоу зізнається, що перепробувала безліч різніх ДІЄТ, але успіху так і не домоглася через їх несприятливого впліву на здоров'я. Саме тому Воловичева вибрать програму зниженя ваги, яка Корисна для організму. Дієта Воловічевой є Суворов, але при авторитет Дотримуватись її НЕ доладно.

Основа Дієти Інни Воловичева

З меню Дієти Інни Воловичева віключені наступні продукти: всі борошняне, солодке, Солоне, смажене, а такоже алкоголь. Чорний хліб дозволяється в невелікій кількості. З фруктів Заборонені банани і виноград, так як дані фрукти містять БАГАТО вуглеводів. Рекомендується готувати розпочалась на грілі, на пару або відварюваті. Після шести годин вечора заборонено вживання будь-якіх продуктів, крім грейпфрута, і то у виняткова випадка.

Сама програма схуднення складається з трьох етапів. Перший етап - підготовка організму до принципова нової для нього системі живлення. Авторитет етапі слід поступово скорочуваті Кількість їжі, а Заборонені продукти поступово Виводити з раціону.Другий етап програми - безпосередно дієта. Меню Дієти Інни Воловичева на ІНШОМУ етапі Виглядає приблизно так:

  • на сніданок рекомендується Порція вівсяної каші, пріготовленої без вживання СОЛІ або цукру, можна Додати фрукти;
  • на обід Інна радить вжіваті рибні або м'ясні страви (але Виключно з нежирних сортів) з ОВОЧЕВЕ гарніром;
  • на вечерю можна вжіваті сир або йогурт (нежирний) зі свіжімі фруктами чи овочами.

Третій етап програми схуднення Воловічевой - вихід з Дієти. На данім етапі поступово в раціон вводяться продукти, Заборонені на ІНШОМУ етапі. За тиждень слід вводіті один продукт. Природно, після Закінчення програми схуднення слід контролюваті своє харчування: калорійність їжі, її якість, корисність для організму.

Дієту Інни Воловичева, Відгуки про якові телеглядачі у Великій кількості публікують в мережі, віпробувало на Собі Величезне Кількість шанувальників відомої передачі. Вона Дійсно ефективна, в міру сувора, з урахуванням використання корисних продуктів НЕ Робить негативного впліву на здоров'я.

У Програмі схуднення Інни Воловичева велика увага пріділяється фізічній актівності. Причому Інна рекомендує самє важкі спортивні Тренування під контролем тренера, щонайменш Чотири рази на тиждень. Згадує автор даної програми і пробіжкі, і заняття танцями. Якщо ві вибрать для себе самє дієту Інни Воловичева, без серйозний Тренування вам не обійтіся. Тільки при поєднанні всіх трьох складових - мотівації, правильно складеної Дієти, спортивних Тренування - можливо Швидке Досягнення поставленої мети.