Дієта кг в день - види і протіпоказівБагата дівчат мріють знайти Ідеальну дієту, яка в найкоротші Терміни дала бі хороший результат. На жаль, швидко позбутіся Великої кількості зайвих кілограмів, что НЕ зашкодівші при авторитет здоров'ю, майже НЕ представляється можливости. А от втратіті на дієті 1 кг в день - реально, хоч і ї Достатньо складно.

Альо існує кілька варіантів Дієти кг в день, з якіх можна вібрато найбільш підходящу.

Дієта день через день

Цей спосіб іноді назівають «смугастої дієтою», і Багат худне ВІН припавши до смаку. Принцип Дієти день через день простий: чергуються розвантажувальні і звічайні дні. Тобто один день харчування повинною буті Суворов дієтічнім, після чого слід день зі звічайній раціоном. Автором цієї цікавої системи є американський лікар Джонсон, Який віпробував її на Собі і домігся вражаючого результату, Втрата 16 кг за 2 місяці. Варіантів розвантажувальних дня два: строгий і щадний. Перший варіант забороняє вживання будь-якіх продуктів і страв, крім фруктів (крім винограду і бананів) i одного молочного продукту (Кефір, знежіреній сир або йогурт на вибір). Таким чином, можна втратіті за допомогою Дієти 1 кг в день. Другий варіант простіше: в розвантажувально день скорочується Кількість вжіваної їжі (до чверті звичних денного раціону).

Можна корігуваті чергування «сітого» і «голодного» днів, якщо доладно сильно Собі обмежуваті. Змінюваті порядок днів можна практично в будь-який час, Це не Зроби великого впліву на результат. Цей варіант Дієти кг в день є не самим Єкстремальній, але й Достатньо ефективних. Крім того, Мінімальна ймовірність зривом, оскількі через день можна їсти практично що завгодно, але в помірніх кількостях.

Молочна дієта кг в день


Існує Чимаев ДІЄТ, в Основі якіх лежать молочні продукти. Альо однією з найсуворішіх є молочна дієта на сім днів, яка віключає з раціону всі продукти, крім молока. Ця дієта мінус кг в день дуже одноманітна, і її вітрімає далеко не КОЖЕН. Молоко потрібно вжіваті за Певної схемою.

Протяг першого дня потрібно віпіваті по склянці молока кожні дві години. У другий день - кожні півтори години, в третій - щогодіні. Протяг останніх чотірьох днів молоко потрібно пити кожні півгодіні. Навіть за Описом цієї системи можна зрозуміті, що вона НЕ Тільки жорсткий, але й може віклікаті у людини відразу до смаку молока. Альо, якщо є Прагнення втрачати на дієті по 1 кг в день, цею варіант теж може буті використаних.

Якщо цею варіант здається Занадто Суворов, можна влаштуваті розвантажувально день на молочній сіроватці. Протяг Усього дня можна пити Тільки Сироватка, але з додаванням фруктів і меду для смаку.

Модельна дієта кг в день

Кожна дівчина Мріє буті такою ж струнку, як моделі, Чиї Фотографії прікрашають обкладинки глянцевих журналів. Модельна дієта мінус кг в день допоможе наблізітіся до ідеалу, але слідуваті їй Можна не більше трьох днів поспіль.

На сніданок можна з'їсти Одне варені некруто яйці. Обід повинен складатіся з невелікої порції нежирного сиру (Не більше 200 г). Вечеря повторює обід. З напоїв дозволяються чай і кава без цукру, але перевага віддається зеленому чаю. Ще одна особлівість Такої Дієти кг в день Полягає в тому, що вечеряті потрібно НЕ пізніше чотірьох годин вечора. Після цього з почуттям голоду можна боротися Тільки допомогою чістої негазованої води. Через ті, що такий раціон НЕ містіть вуглеводів і має дуже низька калорійність, повторюваті таку дієту можна не частіше, ніж раз на місяць.

Капустяна дієта кг в день

Втрачати на дієті до кг в день допоможе капуста. Саме Капустяна дієта є однією з найбільш нізькокалорійніх і ефективних, якщо звітність, Швидко скинути зайве Вагу. Вона розрахована на десять днів, і за цею годину, дотрімуючісь всіх правил, можна скинути до десяти кілограмів. В Основі Дієти - салат з капусти, Який можна в будь-який час замінюваті Капустяній супом з овочами.

На сніданок можна Віпітено чашку кави або чаю без цукру. На обід дозволяється салат зі свіжої капусти з Моркви і маленька Порція відвареної яловичини, нежірної риби або курки (Не більше 200 г). Вечеря складається з Капустяній салату, половина КУРЯЧОГО ЯЙЦЯ і одного яблука (його можна замініті будь-яким іншім фруктом, окрім банана). За дві години до сну можна Віпітено склянку знежіреного кефіру.

Ця дієта кг в день не позбавляє організм Білка, але дуже сильно скорочує вживання вуглеводів, через що НЕ є збалансований. Слідуваті їй довше Встановлення правилами терміну не можна.

Зелена дієта кг в деньМайже всі зелені фрукти й овочі відрізняються низьким вмістом вуглеводів і відсутністю Крохмаль. Зелені овочі мают здатність стабілізуваті рівень цукру в крові. Додатковий плюсом є вміст у них клітковіні. Цей варіант Дієти кг в день хороший ТІМ, що НЕ вікліче дефіціту вітамінів в організмі, але збалансований таке харчування назваті точно можна.

Меню зеленої Дієти додатково Включає в себе яйця (1 штука в день), знежірені молочні продукти (1 Порція в день) i морепродукти (Не менше 1 порції в день). Перекушуванням НЕ забороняються, але для них потрібно вібіраті горіхи або фрукти зеленого кольору. Для вступу вуглеводів в організм можна в шкірніх прийом їжі включати шматочок цільнозернового хліба. Харчування має буті чотіріразовім. Слідуваті такій дієті кг в день можна Протяг десяти днів.

Салатні дієта кг в день

Мінус кг в день на дієті - досяжній результат, якщо харчуватіся Виключно овочами. На їх вжіванні Засновано салатні дієта, яка триває Всього три дні. У перший день можна їсти Тільки моркву, але в будь-якіх видах. Морквяний салат можна заправляті невелика кількістю олівкової Олії та лимонного соку. Всього за день дозволяється з'їсти до півтора кілограмів моркви. Другий день обмежує раціон салатні листя, але їсти можна будь-який листовий салат і зелень. Салати потрібно готувати без СОЛІ. Третій і Останній день - буряковий, причому молоді буряк можна вжіваті разом з баділлям.

Протипокази Дієти кг в день

Швидка Втрата ваги - це завжди Значний стрес для організму. Кожна з перерахованого ДІЄТ Підходить далеко не кожному, і перед ТІМ, як зробити вибір, потрібно зважіті всі «за» і «проти», врахуваті Можливі протипокази і проблеми. При наявності будь-якіх хронічніх захворювань потрібно звернута до фахівця, щоб уточніті, чи дозволено в конкретному випадка сувора дієта.

Дієти кг в день не можна Дотримуватись довше зазначеним у правилах терміну, інакше можуть почату проблеми з травленням. Величезне Значення має вихід з Дієти, Який НЕ вінніх буті різкім. По-перше, це може негативно позначітіся на здоров'ї. По-друге, загрожує Швидко поверненням зайвої ваги. Для того щоб Зберегти отриманий результат, чи не потрібно Постійно мучити себе Суворов обмеженою в їжі, й Достатньо віробіті правильні харчові звички. Перехід до правильного і збалансований харчування - відмінне Завершення будь-якої Дієти, у тому чіслі і Єкстремальній.