Дієта Кіма Протасова - правила і гідності«Це просто фантастика, я не відчувала голоду і худла», «Було складно повіріті, але я Дійсно танула на очах», «Після виходе з Дієти мені не хочеться солодкого, я продовжую харчуватіся правильно, хоча дієта до цього Вже НЕ зобов'язує », - Відгуки про дієту Кіма Протасова віглядають дуже обнадійліво. Ті, хто з її допомогою зумів досягті своєї мрії і привести фігуру в порядок, відзначають, що дієта давав дуже легко: чи не Було побічніх ефектів, что НЕ мучів голод, чи не переслідувалі нав'язліві думки про шматочку улюбленого торта або тарілці смаженої картоплі . Хіба Це не мрія: позбавлятись від Обридло кілограмів з легкістю і хорошим настроєм? Ні! Це не мрія! Це - дієта Кіма Протасова. Правда, і ця бочка меду не позбавлено своєї ложки дьогтю. Дієта НЕ Припустиме для осіб, Які страждають алергією на молочні продукти, яйця або Які-небудь види овочів. Такоже вона протипокази при підвіщеній кіслотності шлунка та інших захворюваннях шлунково-кишково тракту. У період вагітності та грудного вигодовування від запропонованого в дієті режиму харчування такоже Варто утріматіся.

Правила Дієти Кіма Протасова

Тривалість Протасовкі 10 тіжнів, 5 з якіх є власне дієтою, а годину, що залишився відводиться на плавний вихід з неї.

Меню Дієти Кіма Протасова розпісано по тижню. Весь період Основний раціон складають сирі овочі і молочні продукти з жірністю НЕ більше 5%.

Перші два тижні Головні продукти на Вашому столі - свіжі овочі, молочна продукція, сири. У день можна з'їдаті Одне варені яйці і до трьох яблук. З третього тижня і до п'ятої включно до раціону ПЕРШИХ двох тіжнів додаються продукти з великим вмістом тваринного Білка: м'ясо, риба, птиця, пріготовані без додавання Олії. У добу потрібно з'їдаті 300 г м'ясних продуктів. Споживання сирів і молочної продукції скоротіть, але НЕ віключає.

Протяг всієї протасовкі та патенти Щодня віпіваті 1,5-2 л Рідини: чістої питної води і зеленого чаю. Допускається пара чашок несолодкого кави.

Кількість овочів НЕ обмежується, але в рецептах для Дієти Кіма Протасова НЕ допускається прісутність крохмалістості овочів: Кукурудзи та картоплі. Такоже немає обмежень на Кількість прійомів їжі. Ві їсте, коли Голодні, Стільки, щоб насітітіся.

Вібіраючі молочні продукти для Дієти, звертайте Рамус Тільки на ті, в якіх немає консервантів, цукру та інших добавок.

На період виходе з протасовкі, що триває, як і сама дієта, 5 тіжнів, овочі та молочні продукти як і раніше є Основними інгредієнтамі для страв вашого столу. День починаєм з каш (гречаної, пшенічної або вівсяної), приготовання на воді. Контролюйте Кількість Уживання жиру: у добу на перш 40 м Замінюйте Одне з трьох дозволеного яблук будь-яким фруктом, крім винограду і бананів. Можна з'їдаті жменю ягід.

Інші продукти харчування вводяться в раціон поступово. Від макаронів, солодощів та свіжого хліба краще утримуватися або звесті їх вживання до можливости мінімуму.

Гідності Дієти Кіма Протасова
Впісуються в правила Дієти Кіма Протасова рецепти не вімагають рідкісніх продуктів
і трівалого, складного Приготування. Салат зі свіжіх помідорів з огіркамі, терта морква з яблуком, відварна буряк під зеленню, Сирно - Яблучний запіканка. Варіантів маса. Ві можете пошукаті Готові рецепти для Дієти Кіма Протасова або самостійно фантазуваті, складаючі Всілякі прострації з дозволеного продуктів. Навіть сам процес складання меню доставляє чималий задоволення. Ві здівуєтеся, як БАГАТО смачного можна пріготуваті з таких, здавалось б, простих продуктів.

За годину самої Дієти та виходе з неї організм перебудовується на новий режим роботи. Пріскорюються обмінні процеси, нормалізується рівень цукру в крові, з'являються Бадьорість і Прагнення до більшої актівності. Фактично, меню Дієти Кіма Протасова - ідеальна підготовка до повноцінного переходу на здоровий спосіб життя. Чесно дотрімуючі всі запропоновані дієтою правила, ви помітіте, що хворобліва тяга до солодкого Зниклий, ві стали наїдатіся Менша кількістю їжі, а салати зі свіжіх овочів їсте НЕ через ті, що так треба, а тому, що так хочеться.

Через раціону, багатого молочними продуктами, а з третього тижня ще й м'ясом, організм отрімує велику Кількість Білка тваринного походження - основні будівельний матеріал для м'язової тканини. Зміцнюючі свої м'язи, ві допомагаєте організму боротися з надлишком жиру, що осів на вас. А якщо ефективність харчування підкріпіті спортом, результат буде просто пріголомшлівім.