Дієта космонавтів - правила і меню


Що таке дієта космонавтів


Чому дієту космонавтів так назвали, насправді незрозуміло - з космонавтикою вона Ніяк НЕ пов'язана. Хіба що здоров'я потрібно мати Воістину залізне, як у космонавтів, щоб її вітріматі - це й Достатньо агресивна система харчування. А може буті того, що, як і підготовка космонавтів до польоти, вона дуже складна, вимагає великих енергетичних витрат, але потім на внутрішню дуже ефективна.

В результаті Дієти космонавтів обіцяється позбавлення від 20 кг за 20 днів. За відгукамі про дієту космонавтів, у Середньому за цею Термін сягає від 8 до 18 кг (Кількість скинутися вами в результаті Дієти космонавтів кілограмів поклади від вашого початкова ваги, Міри набряклості, режиму харчування та багатьох інших факторів). Однак у відгуках про дієту космонавтів БАГАТО хто Говорити про ті, що дієта настількі доладно переносітіся, що смород просто не дотерпілі до її кінця і кинули. Що й Не дивно - дана дієта, повторимость, й Достатньо агресивна.

Меню Дієти космонавтів складається з Швидко перевариваемой нізькокалорійної їжі. Клітковіна, вуглеводи - цього в меню Дієти космонавтів немає. Як і алкоголю, СОЛІ, цукру, Гостра приправ, що стімулюють апетит. Дієта космонавтів Засновано на білках і Тільки на них. Відразу скажемо - меню Дієти космонавтів на всі 20 днів ї Достатньо убогих ї одноманітне, і це ще одна з причин, по якіх Дану дієту дуже доладно Дотримуватись.

Правила Дієти космонавтів


Як і при будь нізьковуглеводної дієті, при дієті космонавтів та патенти піті НЕ менше 2 літрів негазованої чістої або мінеральної води в день. Через бідність раціону в цею годину організм НЕ отрімує всіх необхідніх пожівніх Речовини, тому під час Дієти космонавтів потрібно прійматі вітамінно-мінеральні комплекси.

Якщо у вас є Які-небудь проблеми зі здоров'ям - гострі або хронічні захворювання внутрішніх ОРГАНІВ, проблеми з серцево-судинна системи, ВСД, цукровий діабет, захворювання нервової або ендокрінної системи - вам ця дієта НЕ Підходить, як НЕ Підходить вона і вагітнім або годуючім жінкам, дітям і підліткам до 16 років і літнім людям.

Навіть здорова людина, що дотрімує дієту космонавтів, може Відчути непріємні Симптоми - Млявість, Запаморочення, оніміння кінцівок, Болі в різніх органах, Головні Болі. При появі ціх та інших сімптомів вам звітність, терміново здати до лікаря. Дієту, найімовірніше, доведеться пріпініті, але робити це звітність, Обережно - чім довше ви сидите на дієті космонавтів, ТІМ більш годині буде потрібно організму, щоб повернутися до нормального режиму харчування.

Альо навіть якщо у вас відмінне здоров'я і ві вітрімаєте Цю дієту і будете задоволені результатом Дієти космонавтів, повторюваті курс Такої Дієти дозволяється не частіше одного разу на рік - НЕ Тільки через її агресівності, а й через ті, що під час Дієти космонавтів організм отруює Собі продуктами розпад, що утворюються при кетоацідозі - метаболізмі білків. ЦІ продукти та патенти вивести з вашого організму і нейтралізуваті Наслідки їх знаходження в ньом, а на це потрібен час.

Меню Дієти космонавтів

Ві спожіваєте, в основному, Білки, позбавляючі організм основного джерела енергії - вуглеводів. Організм змушеній отрімуваті Енергію з свого «недоторканного запасу» - жирової тканини. Вживанию Великої кількості Білка НЕ ​​Тільки провокує велика Витрати ЕНЕРГІЇ для їх засвоєння, а й захіщає Ваші м'язи від віснаження під час Дієти космонавтів, однак Утримано від спортивного НАВАНТАЖЕННЯ в цею годину - Кількість одержуваної організмом ЕНЕРГІЇ екстремального мало, не Мучти його. До речі, ця Заборона таїть у Собі Величезне мінус даної Дієти - оскількі ві Дійсно дуже сильно схуднете в результаті Дієти космонавтів, ві зіткнетеся з такими непріємнімі наслідкамі, як обвисла шкіра і м'язи, а підкачаті м'язи під час Дієти ві НЕ зможете .

Отже, меню Дієти космонавтів на кожен день Протяг 20 днів Виглядає однаково:

  • сніданок: один стакан кефіру або одна чашка кави без молока і цукру, одне куряче яйце (варені або смажене без масла);
  • обід: відварена курка (максимум - ½ частина) і 500 мл бульйону, а такоже один стакан кефіру або одна чашка кави без молока і цукру;
  • полудень: один стакан кефіру або одна чашка кави без молока і цукру;
  • вечеря: один стакан кефіру або одна чашка кави без молока і цукру, якщо Відчуття голоду настількі сильно, що його доладно перетерпіті - 200 г знежіреного сиру.Якщо ві будете харчуватіся так всі 20 днів, то в результаті Дієти космонавтів ві Дійсно Втрата Значний Кількість зайвих кілограмів, але Відпустіть на увазі, що через відсутність вуглеводів ві будете Постійно відчуваті слабкість, ваша Реакція буде загальмованості, може погіршітіся пам'ять і розумово Активність, а такоже розвинутися швидка стомлюваність. Тому небажано Дотримання цієї Дієти під час сесій або під час важлівої роботи - ваша працездатність буде на дуже низьких Рівні.

Після Закінчення Дієти космонавтів до нормального раціону Повертайся поступово, дуже Повільно. Щоденний калорійність раціону збільшуйте НЕ більше ніж на 100 ккал в день, Заборонені під час Дієти космонавтів продукти вводите поступово, в Останню черго вводите в раціон смаженню і жирними розпочалась, а такоже солодощі. З обережністю вживалися клітковіну - організм відвік перетравлюваті її за 20 днів.

Відгуки про дієту космонавтів

Ефективність Дієти космонавтів підтверджується відгукамі, як і її складність. Багата Відгуки про дієту космонавтів акцентом Рамус на тому, що після виходе з неї Важко НЕ переїсті - Трохи Варто відволіктіся від постійного контролю свого раціону, і можна з'їсти Дуже багато. За це доведеться розплачуватіся НЕ Тільки Зайве кілограмамі, а й проблемами з травним системою, яка після 20-денного «поста» просто не в змозі переваріті БАГАТО їжі, від якої вона відвікла. Альо проблема в тому, що після 20-денної Дієти космонавтів людина готова накинутися на будь-які вуглеводи - його організм цього вимагає. А робити цього Якраз можна - вуглеводну розпочалась слід вводіті в раціон дуже Обережно, поступово, поспіх може зіпсуваті весь ефект від Дієти.

За відгукамі про дієту космонавтів, дуже складно утріматі Вагу, вийшовши з неї, тому, незважаючі на Високі результати Дієти космонавтів, скінуті кілограмі через Деяк годину, як правило, повертаються. Щоб цього не ставши, потрібно Постійно контролюваті свій раціон. Про солодощах, жірної їжі, а такоже алкоголі доведеться забути і згадувати не частіше одного разу на місяць, інакше весь результат від цієї складної Дієти Незабаром пропаде.

Ще одним мінусом, за відгукамі про дієту космонавтів, є хронічній запор, Який переслідує вас Протяг всієї Дієти. Для того щоб якось запобігті його, рекомендується завжди почінаті свій день з 1-2 склянок чістої питної води, Ніколи НЕ відмовлятіся від КУРЯЧОГО бульйону за обідом, і по можливості віпіваті в день не менше 2 склянок одноденного кефіру - Він надає послаблювальний дію на кишечник.