Дієта Ксенії Бородіної Відгуки, меню, правилаБагата Дієти носять зоряні імена, і це Робить їх ще більш популярними і Привабливий для тихий, хто прагнем схуднуть. Ксенія Бородіна є публічною особою, і телеглядачі не могли не помітіті її Швидкого перевтілення.

Довгий годину вона володіла Достатньо ПОВНЕ формами, і Раптен перетворілася на струнку дівчину. Дієта Ксенії Бородіної з'явилася не спонтанно, дівчина БАГАТО років намагалася знайти спосіб позбавітіся від зайвої ваги. А після народження дитини ситуація Тільки ускладнено. Перепробувавші безліч ДІЄТ, Ксенія Зупини на одній вельми жорсткій методикою схуднення, яка принесла довгоочікуваній результат. Провідна стверджує, що змогла втратіті 12 кілограмів.

Незважаючі на суворі правила Дієти Бородіної, Відгуки худнуть на неї в основному Позитивні. А вісь дієтологи сходяться на думці, що ця методика Занадто Єкстремальній, а значіті, скористати їй можуть Тільки молоді і абсолютно здорові люди.

Дієта Ксенії Бородіної є нізькокалорійної і передбачає практично повну відмову від вуглеводів, за рахунок чого організму доводітіся втрачають внутрішні резерви. Можна варіюваті тривалість цієї Дієти. Оптимальний Термін - три дні, але деякі худнуть дотрімуються її до двох тіжнів. Повторюваті таку дієту можна раз на кілька місяців, Щоб не травмуваті організм.

Дієта Ксенії Бородіної: про Користь огірків

В Основі Дієти, яка булу Використана телеведучої, знаходяться свіжі огірки. Чому вона вибрать самє цею продукт? Огірки містять вітаміни, макро- і мікроелементи, необхідні людіні, але більш, ніж на 90% ЦІ овочі складаються з води. Саме ця особлівість Робить огірок відміннім дієтічнім продуктом. До того ж, огірки покращують роботу Судін, серця, нірок і щітовідної залоза, а у них клітковіна спріятліві позначається на травленні.

Під час Дієти Ксенії Бородіної може постаті питання: Які огірки вібрато - парнікові або грунтові? У шкірного увазі є свої плюси. Парнікові містять менше калорій і більше води, а грунтові не так водяністі і більше багаті клітковіною.

Меню на дієті Ксенії Бородіної


Дотрімуючісь Такої Дієти, звітність, з'їдаті НЕ менше чотірьох огірків в день. Раціон сильно урізається, і Дотримуватись правил Дієти потрібно строго, інакше НЕ Вийди добитися доброго результату.З ранку натщесерце потрібно віпіваті склянку чістої води. Це допомагає актівуваті процес спалювання калорій.

На сніданок можна з'їсти два свіжіх огірка або огірковій салат з шматочком Житнього хліба. Обід може складатіся з ОВОЧЕВЕ супу і огіркового салату або огіркового салату з маленькою порцією курячої грудки. На полуденок дозволяється огірковій салат з яйцем і шматочок Житнього хліба, а на вечерю - овочевий салат (огірки, помідори та солодкий перець).

Заправляті салати можна оливковою олією або нежирною сметаною. У огіркові салати можна за Бажанов додаваті ї Інші овочі, крім картоплі. Чи не Варто зловжіваті і помідорамі, їх можна їсти НЕ більше одного разу на день.

Кілька правил Дієти Ксенії Бородіної

Дотрімуючісь Дієти Ксенії Бородіної, слід відмовітіся від СОЛІ, приправ і спецій, алкоголю, жірної їжі, будь-якіх солодощів і кондитерських виробів. Крім того, протягом Усього годині потрібно прійматі полівітаміні, щоб Забезпечити організм необхіднімі Речовини, а такоже пити Достатньо Кількість Рідини - НЕ менше 2,5 літрів в день (Враховується НЕ Тільки вода, але й чай). Чи не зайве буде і помірна фізична Активність - зарядка в домашніх умовах, Прогулянки на свіжому повітрі, Ранкові пробіжкі.

Дуже Важлива у такій дієті є психологічний момент, Аджея це - складне випробування. Цілеспрямованість допоможе досягті відмінного результату, і Ксенія Бородіна сама є Яскрава прикладом того, що цею принцип відмінно працює. Вона поставила перед собою мету знайти струнку фігуру, а потім неухильного працювала над ТІМ, щоб отріматі бажане. І їй це вдалося. Такий стимул є дуже потужном, особливо для жінки, яка народила дитину.

Результати Дієти Ксенії Бородіної

Цілком можливо, 12 кілограмів - це перебільшення, тому що результат дуже вражаючій. Альо схуднуть на огіркової дієті на 3-5 кг - Цілком реально. Дотрімуючісь Дієти Бородіної, Відгуки про якові можна Прочитати в інтернеті, Важлива НЕ перевіщуваті рекомендований Термін, Щоб не віклікаті негативних наслідків для здоров'я.

Віходіті з Дієти потрібно з обережністю, унікаючі перекусів і не налягаючі на солодке. Повертаючісь до звичних раціону, можна збільшити Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ. Дотрімуючісь ціх правил, можна закріпіті отриманий результат, щоб скінуті кілограмі НЕ повернувши б знову.

Плюси і мінусі Дієти Ксенії Бородіної

Завдяк Цій дієті, можна схуднуть за дуже короткий Термін, позбувшісь як від зайвої ваги, так і Накопичення шлаків. Це допоможе поліпшіті стан шкіри, нормалізуваті обмін Речовини.

Альо НЕ МОЖНА НЕ відзначіті і мінусі Дієти, якіх Чимаев. Головний з них Полягає в тому, що організм відчуває нестача жірів, білків і вуглеводів. Через це зайве вага буде йти НЕ Тільки за рахунок жирової тканини, а й за рахунок м'язів. Тому перед ТІМ, як худнуті за допомогою Дієти Ксенії Бородіної, слід обов'язково проконсультуватіся з фахівцем, щоб Вчасно віявіті Можливі протипокази. Несерйозній ПІДХІД до Дієти може призвести до проблем з ШКТ, судинно і серцем.

До того ж, така сувора дієта підійде НЕ шкірному. Вітріматі її зможу Тільки наполеглива людина з великою силою Волі.