Дієта Лариси Доліної - Варіанти та Відгуки


Дієта кефіру Лариси Доліної


Багата хто пам'ятає відому російську співачку Ларису Доліну як милу товстушку. Наскількі ж пріголомшлівім Було її схуднення, коли вона в 2005 році скинула відразу 20 кг! Саме тоді дієту, раніше відому як дієта доктора Сайкова, стали назіваті дієтою Лариси Доліної. Раніше мало хто чув про Цю дієту, але тієї результат, Який продемонструвала відома співачка, враз публіку, і дієта відразу ж стала популярна.

Що ж являє собою дієта Лариси Доліної?

Дієта Лариси Доліної є короткостроковою дієтою, її тривалість ставити 7 днів, і за цею годину на ній можна скинути у Середньому 7 кг.

Вона Полягає в обмеженні споживання вуглеводів (особливо швидких), зниженя калорійності денного раціону і очіщенні організму (зокрема, кишечника). Для того щоб стімулюваті роботу кишечника під час Дієти, звітність, Постійно пити знежіреній Кефір, самє того Дану дієту назівають кефірної дієтою Лариси Доліної. Під час Дієти Заборонені Такі продукти, як хліб, солодощі, жири, цукор, сіль і алкоголь.

Перш ніж почінаті Дотримуватись Дієти Лариси Доліної, підготуйтеся до неї - Трохи обмежте свій раціон на 2-3 дні, віключіть з нього смажене, борошняне, Солоне, гостре, солодке, Різні напівфабрикати і алкоголь, а напередодні Проведіть розвантажувально день на кефірі, на гречці або на ЯБЛУКО і зеленому чаї.

Дієта кефіру Лариси Доліної пріпускає щоденне очищення кишечника допомогою клізмі. З ЦІМ пов'язаний істотній мінус Дієти Лариси Доліної - Аджея клізма віміває з кишечника бактерії, необхідні для травлення. У відгуках про дієту Лариси Доліної зустрічаються поради прійматі додатково біфідобактерії під час Дієти, щоб відновіті мікрофлору кишечника.

Вихід з Дієти такоже займає 7 днів і Полягає в поступовому пріведенні раціону в звичних вигляд. У цею тиждень з раціону звітність, віключіті борошняне, солодке, жирне і гостре, щоб закріпіті результат і дати організму перебудуватіся на ваш звичайний режим харчування, Щоб не набраті скінуті кілограмі согласно. Якщо за 7 днів, Які чати дієта Лариси Доліної, ві НЕ досяглі Бажанов результату, то після перехідною тижні ві знову можете повторити курс Дієти (перший і другий тиждень) i робити це до тих пір, поки НЕ досягнете того результату, Який вас влаштує.

Якщо ві хочете Зберегти результат від Дієти Лариси Доліної надовго, Після завершення Дієти та виходе з неї намагайтеся обмежуваті Кількість споживання вуглеводів (особливо цукрів) i жірів тваринного походження.

Перший варіант меню Дієти кефіру Лариси Доліної


Дані меню є строгим - продукти та черговість їх вживання міняті НЕ дозволяється. Ваш денний раціон повинен буті розділеній на 6 частин, прійматі розпочалась слід строго по годині з інтерваламі в 2 години: перший прийом їжі в 8 ранку, другий - в 10, третій - в 12, четвертий - в 2 години дня, п'ятий - в 4 і шостий - про 6 годині вечора. Під час Дієти можна віпіваті Тільки 2 склянки води в день. Крім цього, з ранку дозволяється чашечка чаю або кави без цукру. За 10-15 хвилин до шкірного прийому їжі віпівайте ¼ склянки відвару трав. Готується ВІН так: по 1 пакетику (або одній чайній ложці) календули, звіробою і ромашки заліваєте 200 мл окропив і настоюваті 20 хвилин.

День 1. Запечена картопля без СОЛІ (400 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 2. сір знежіреній (400 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 3. Будь-які фрукти крім бананів і винограду (400 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 4. Відварені курячі грудки без СОЛІ і без шкіркі (400 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 5. Будь-які фрукти крім бананів і винограду (400 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 6. 1,5 л негазованої мінеральної води.

День 7. Будь-які фрукти крім бананів і винограду (400 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

Не забудьте про те, що після Закінчення 7-денного циклу Дієти Протяг 7 днів вам слід віключаті жирну, солодку, Гостра розпочалась і борошняні продукти з раціону.

Другий варіант Дієти кефіру Лариси Доліної

В Основі меню, як і в попередня випадка, Лежить Кефір 1% жирності. Сіль і цукор з раціону віключаються. Тривалість Дієти ставити такоже 7 днів, від Тільки вимоги прійматі розпочалась в строго певні години в ній немає.

День 1. Сметана жірністю НЕ більше 20% (200 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 2. 5 картоплиння СЕРЕДНЯ розміру, відвареніх в мундірі без масла і СОЛІ і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 3. Знежіреній сир (200 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 4. Зелені яблука (1 кг) або свіжа морква (500 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 5. Отварная куряча грудка без СОЛІ та шкіри (500 г) і Кефір жірністю 1% (500 г).

День 6. Кефір жірністю 1% (1 л).

День 7. Мінеральна вода без газу в будь-Якій кількості.

За відгукамі про дієту Лариси Доліної, Зараз варіант меню дозволяє скинути до 7 кг за тиждень.

Третій варіант Дієти кефіру Лариси ДоліноїОсновні правила Дієти залішаються колішнімі (крім суворого Дотримання годині прийому їжі). Тривалість цієї Дієти - 2 тижні. Меню на обідві тижні однакове.

День 1. 10 картоплиння СЕРЕДНЯ розміру, відвареніх в мундірі без масла і СОЛІ, Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

День 2. Сухофрукти (300 г), Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

День 3. Зелені яблука (10 штук СЕРЕДНЯ розміру), Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

День 4. Знежіреній сир (1 кг), Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

День 5. Отварная куряча грудка без СОЛІ та шкіри (1 кг), Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

День 6. Сметана жірністю НЕ більше 20% (1 кг), Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

День 7. Кефір жірністю 1% (500 г), мінеральна вода без газу (1 л).

За відгукамі про дієту Лариси Доліної, за 2 тижні на такій дієті ві можете скинути до 9 кг.

Відгуки про дієту Лариси Доліної

За відгукамі про дієту Лариси Доліної, вона Дійсно дуже ефективна і дозволяє скинути ї Достатньо велику Кількість зайвих кілограмів, при авторитет Завдяк Тижневий перехідніх періодів скінуті кілограмі НЕ повертаються. Однак раціон Дієти Лариси Доліної доладно назваті різноманітнім, та й особливо гастрономічнімі перевага ВІН НЕ відрізняється. Це, в поєднанні з необхідністю кожен день Протяг тижня піддаваті Собі такій малопріємній процедурі, як клізма, Робить діетуЛарісі Долиною й Достатньо дискомфортно. Багата з тихий, хто дотрімувався Цю дієту, відзначають, що вітріматі такий раціон і щоденні клізмі Було й Достатньо складно. Тім НЕ менше, незважаючі на всі негатівні Відчуття, дієта Лариси Доліної працює, і за тиждень вона дозволяє скинути від 4 до 9 кг.

Проти лікарі відзначають недолік білків тваринного походження і жірів в даній дієті, а такоже Загроза зневоднення при харчуванні за Дерлей варіантом меню. Такоже лікарі дуже несхвально відгукуються про сеансах клізмі - без показань лікаря Такі процедури небажані для організму. Відгуки про дієту Лариси Доліної радян НЕ використовуват клізму - Ві все Одне Втрата кілька зайвих кілограмів, нехай і Трохи менше, зате без непріємніх клізм.