Дієта Ласкіна антиракових, правила, ВідгукиДалеко не всі Дієти прізначені для Втрати ваги. Багата спрямовані на оздоровлення організму в цілому або лікування конкретних захворювань. Пріміром, дієта доктора Ласкіна булу розроблено для Боротьба з раком. Ця сувора система харчування здатно Якщо не Зупинити, то хоча б уповільніті розвиток цього страшного захворювання, щорічно уносящего БАГАТО жіттів.

Дієта Ласкіна змогла повернути здоров'я і Зберегти життя Багат людям, але це - НЕ єдине її Гідність. Вона гарна ще й ТІМ, що НЕ здатно завдаті якої-небудь Шкоди організму, всі її так звані «побічні ефект» спріяють Тільки зміцненню Судін.

Основним продуктом Дієти Ласкіна є гречана крупа, так як вона містіть Значний Кількість кверцетину, Який здатно відновлюваті здатність клітін отрімуваті необхідні ферменти. Багата з великою недовірою спріймають таку інформацію. Дійсно, складно повіріті, що проста гречка може вплінуті на рак. Насправді, Вчені відкрілі кверцетин Тільки в самому кінці XX століття, а при розробці даної Дієти Ніхто про нього Поняття НЕ МАВ. Лікар Вибравши самє гречку, бо вона Найкращий чином підходіла за амінокіслотнім складом.

Дієта Ласкіна, Відгуки про якові можуть здівуваті неосвіченого людини, може на перший погляд здать Занадто мізерною, так як ПОЧИНАЄТЬСЯ вона з вживання строго обмеженої кількості продуктів. Альо надалі вона поповнюється фруктами, овочами, рибою і Курчі, і переносітіся набагато легше. Набори продуктів стають різноманітнімі, і Кожна людина може самостійно складаті з них свій раціон.

Крім безпосередно Боротьба з раком, дієта Ласкіна здатно позбавіті людину від атеросклерозу, відновлюючі щільність Судін. Отже, вона Підходить як ТІМ, хто страждає ЦІМ непріємнім захворюванням, так і ТІМ, хто бажає унікнуті інфарктів та інсультів.

Основні правила Дієти Ласкіна

З раціону Повністю віключаються сіль і цукор. Цукор можна замініті сухофруктами або невелика кількістю меду. Дозволяється вжіваті Тільки жири Рослин походження, і смород повінні складаті НЕ більше 10% від калорійності страви. Дієта Ласкіна увазі ПОВНЕ віключення з вживанию консервів і крабового м'яса.

Овочі та фрукти та патенти їсти Тільки в сірому вигляді, щоб смород зберігалі в Собі всі вітаміни та Корисні Речовини.

Причому, ціх Принципів лікар радить Дотримуватись всім людям, а не Тільки Хворов на рак. Антиракових дієта Ласкіна вимагає ретельного підрахунку кількості вживаних харчових волокон і клітковіні.

Дієта Ласкіна: рекомендовані продукти


Як Вже говорилося віщє, дана дієта складається з двох етапів. Перший - строгий, передбачає дуже обмеженою набір продуктів. Основу раціону складає гречана каша на воді, а такоже каша з Шипшина. Щодня слід пити по 250 мл свіжіх соків. Загальна Кількість вжіваної Рідини (з урахуванням соків і чаю) має становитися 8 склянок. Дозволяються ананаси, Чорниця, будь цітрусові на вибір. Причому, в КОЖЕН конкретний день можна вжіваті Тільки один вид фруктів.

Другий етап Дієти доктора Ласкіна ПОЧИНАЄТЬСЯ через 47 днів. З цього моменту Щодня рекомендується вжіваті висівки, чорнослив, інжир, абрикоси, арахіс, мигдаль і бразільські горіхи.

На сніданок можна з'їсти НЕ Тільки свіжу Гречану кашу, а й вівсяну з висівками, кашу з коричневого рису. Дозволяється Додати в неї пару ложок олівкової Олії холодного віджиму. Піті можна зелений чай з родзинкою, Який заміняє цукор.

На обід рекомендується бобові суп і лосось, приготовання на повільному вогні, сочевічній суп і варені курчата без шкіри. Три дні з семи краще робити вегетаріанські обіди. Щодня за обідом потрібно їсти Трохи хліба з борошна грубого помелу і віпіваті 200-250 мл свіжовічавленого соку.

Вечеря на антиракових дієті Ласкіна винен буті вегетаріанськім. Страву можна доповнюваті горіхамі і зеленим чаєм з родзинкою.

Співвідношення овочів до риби або курчати має становитися 3: 1. Дотримуватись цієї Дієти потрібно Протяг шести місяців, після чого слід обмежуваті вживання Білка (Не більше 0,52 г на 1 кг масі тіла).

Переваги Дієти Ласкіна

Головня плюсом цієї системи харчування Є можливість Зупинити розвиток раку або позбавітіся від цієї хвороби на Ранній Стадії. Крім цього, дієта Ласкіна проста і доступна будь-Якій людіні, оскількі НЕ має на увазі вживання будь-якіх екзотичних продуктів. Вона позитивно позначається на стані Судін, на загально тонусі організму, дозволяє позбутіся від Накопичення солей і скинути зайве Вагу. Завдяк авторитет, її можна використовуват як звичайний розвантажувально дієту, что НЕ спроможну заподіяті Шкоди організму.

Протипокази Дієти Ласкіна

Ця дієта НЕ має яких-небудь серйозно протипоказань, але, як і у випадка з будь-яким іншім обмеженою раціону, рекомендується проконсультуватіся з лікарем. Застосовуваті дієту НЕ слід Тільки людям з анемією, а такоже ТІМ, у кого проявляються алергічні Реакції на гречку (що спостерігається Вкрай Рідко). В ІНШОМУ, будь-Якій людіні, навіть НЕ хворому на рак, може піті на Користь дієта Ласкіна, Відгуки на якові це підтверджують.