Дієта Драбинка суперпохуденіе, результати, ВідгукиНайважчімі і ефективного вважаються монодієті, засновані на спожіванні одного або декількох продуктів Певний годину. Саме одноманітність раціону віробляті до зрівів, надовго віддаляючі від запланованого результату.

Найважчімі і ефективного вважаються монодієті, засновані на спожіванні одного або декількох продуктів Певний годину. Саме одноманітність раціону віробляті до зрівів, надовго віддаляючі від запланованого результату. Тім, хто хоче Швидко схуднуть, чи не голодуючі і без Шкоди для здоров'я, сподобається дієта Драбинка. Витримала Всього 5 днів і 5 етапів Дієти можна схуднуть від 3 до 8 кг.

Суть Дієти

Популярна дієта отримала свою Назву через ступеневої принципом. Коженая її день - це чітко спланованості меню, ласка як щаблі на сходах повінні привести до ідеалу. Якщо на якомусь етапі вініклі Порушення, то Ви завжди можете повернутися до Першого ступенів і успішно почату все заново. У дієті Драбинка для суперпохуденія продукти розподілені в строгій послідовності. Новий день означає новий щабель і Несе конкретних Завдання.

Перший день і «очищающий» етап


Меню Першого ступенів складах таким чином, щоб очистити організм від шлаків, що накопічіліся, відкладеніх солей, металів і підготуваті Тіло до комфортного Схуднення. «Очіщуючій» етап розганяє обмін Речовини, налагоджує процеси спалювання жірів, нормалізує роботу шлунка, зніжує апетит. Після Першого етапу Дієти Драбинка за відгукамі йде від 1 кг.

«Очіщуюча» ступінь Включає: актівоване вугілля, негазовану воду, зелені яблука місцевіх сортів. Актівоване вугілля виводу з організму накопічені токсини, шлаки, пріскорює метаболізм. Яблука, Завдяк вмісту пектину, контролюють Відчуття голоду і разом з вугіллям допомагають звільніті шлунково-кишково тракт від Накопичення отруйніх відкладень. Вода є Важлива компонентом Дієти Драбинка і суперпохуденія, так як вона віміває розщепленій жир і регулює роботу внутрішніх ОРГАНІВ.

На «очищающем» етапі та патенти Віпітено НЕ менше 2л води, пріймаючі кожні дві години по таблетці актівованого вугілля. Всього за день можна Прийняти максимум 6 таблеток. Кілограм яблук краще розділіті на невелікі порції і є Тільки для притуплення апетита. Чи не обов'язково з'їдаті весь кілограм, якщо ві спокійно обходитесь 5-6 яблуками в день.

Другий день Дієти Драбинка і результати

Другий етап Дієти - «відновлювальній». Після ретельного очищення організм потребує Відновлення мікрофлорі. Для ціх цілей Найкраще підходять Кефір і нежирний сир. Кісломолочні продукти обов'язкові для Дієти Драбинка і суперпохуденія. Смород дозволяють скинути ще кілограм ваги.На «відновлювальному» етапі покладається з'їсти 500-600 г нежирного сиру, Віпітено мінімум 1 л чістої води і 1 л кефіру. Для різноманітності посіпте сир корицею, ваніллю або дрібно посіченою м'яти.

Третій день Дієти Драбинка і суперпохуденіе

На третій день з'являються втома і слабкість. Організм втрачає Енергію і вимагає поповнення запасів. Для цього існує третій ступінь - «енергетична». Авторитет етапі Дієти Драбинка в результаті суворого Дотримання раціону організм втрачає до півтора кілограмів.

«Енергетичний» етап необхідній для прискореного процеса схуднення. При нестачі глюкози в організмі процес схуднення гальмується і порушується вуглеводній обмін. Щоб жирові відкладення продовжувалі руйнувати в раціон звітність, ввести Достатньо Кількість корисних вуглеводів.

На третьому Ступені можна поласуваті сухофруктами, медом, компотами. Вуглеводній день складається з 300 г темного родзінок, 2 столових ложок меду і компоту з сухофруктів. Цукор авторитет етапі звітність, замініті глюкози.

Четвертий день Дієти Драбинка та Відгуки

Завдання четвертої «будівельної» щаблі - продовжіті схуднення без Втрати м'язової масі. Головня будівельним елементом м'язової тканини є білок. Основне джерело Білка - м'ясо, яйця, сир, риба. На четвертому етапі Дієти Драбинка для суперпохуденія Ідеально підходять індічка і куряча грудка. У ціх дієтічніх видах м'яса містіться Мінімальна Кількість жиру при масі корисних вітамінів і мікроелементів.

На четвертий день відваріть 500 г курятини або індічкі і розділіть м'ясо на кілька невеликих порцій. Курку бажано їсти разом Із зеленим, але без СОЛІ. Такоже НЕ забувайте віпіваті 1,5-2 л негазованої води. На «Будівельні» етапі Дієти Драбинка за відгукамі Схили показує 1-1,6 кг.

П'ятий день ступінчастою Дієти

На п'ятий день настає «спалює» щабель. Вона передбачає споживання клітковіні, щоб вивести з організму продукти білкового розпад після м'ясного меню і закріпіті результат. На перетравлення клітковіні вітрачається більш калорій, ніж вона містіть, тому овочі обов'язково вводяться в раціон.

Меню на п'ятий день: 200 г вівсянкі, звареної на воді або запареною окропом, зелені яблука, овочі, вода. Вівсяні пластівці віклікають трівале Відчуття сітості і позитивно вплівають на шлунок. Яблука та овочі є Джерелі незамінніх вітамінів і мінералів. В овочеві салати можна Додати Трохи олівкової Олії. На останньому етапі Дієти Драбинка в результаті вага знизу ще на 1,5-2 кг.

«Ступенева» дієта переносітіся відносно легко. Для нормального самопочуття пийте більше води, гуляйте на свіжому повітрі і Приймайте вітаміни. Дієта Драбинка за відгукамі добро очіщає організм без повернення втрачених кілограмів.