Дієта Маггі меню, види, ВідгукиДієта Маггі - прекрасний метод Досягнення заповітніх параметрів тіла. Правила, якіх потрібно Дотримуватись, й Достатньо Прості. Головне, Дотримуватись їх неухильного.

Бажаючих домогти гарних результатів на дієті Маггі звітність, Дотримуватись чітко прописаним на 4 тижні меню. За відгукамі, дієта Маггі дозволяє за 4 тижні скинути до 15 кілограмів зайвої ваги (звичайна, за умови, що початковий вага істотно перевіщує нормальні показники).

Меню Дієти Маггі розроблено так, щоб стімулюваті організм самостійно справлятіся з надлишком жирової тканини. Саме такий ПІДХІД дозволяє добитися відмінніх результатів і, що особливо цінно, міцно утримуватися Вагу після схуднення. Ті, хто досяг свого ідеалу за допомогою Дієти Маггі, у відгуках пишуть, що змоглі перебудуватіся на нове харчування: стало простіше відмовлятіся від продуктів, що стімулюють набір масі тіла; їжа перестала буті Основним Джерелом задоволення.

Дієта Маггі: Переваги і Недоліки

Завдяк збалансованості меню дієта Маггі практично НЕ має протипоказань. Вона Підходить для тихий, що худнуть будь-якої статі і віку. У харчуванні по дієті немає Жорсткий обмежень і «голодних» днів.

При строгому дотріманні Дієти Маггі результат не змусять себе чекати. Буквально відразу ві помітіте, що ваше Тіло Почаїв змінюватіся, а до кінця Дієти ві, Нарешті, побачив на Вагах цифр, про Які так Довго мріялі. На Відміну Від багатьох популярних «експрес-ДІЄТ» результати Дієти Маггі зберігаються дуже Довго, а при дотріманні основ правильного харчування - назавжди.

Меню Дієти Маггі НЕ вимагає Особливе кулінарніх шедеврів. Що в Сирно варіанті, що в яєчному дієта Маггі прівертає простотою страв.

Рахувати калорії НЕ потрібно! Принцип, за Яким працює цею метод БОРОТЬБИ Із Зайве вагою, Полягає не в нізькій калорійності раціону, а в тихий хімічніх реакціях, Які ВІН запускає в організмі.

У відгуках про дієту Маггі ві НЕ зустрінете Скарги на погіршення стану здоров'я, болісній голод, ламкість нігтів або віпадання волосся. Секрет кріється в тому, що в раціоні Дієти Присутні всі пожівні елементи, необхідні для нормального Функціонування ОРГАНІВ і систем людського організму.

До недоліків Дієти можна Віднести її Основна Вимоги: Суворов Дотримання режиму харчування. Саме в авторитеті кріється секрет успіху! Ві повінні організуваті свій день так, щоб Незалежності від роботи та інших факторів Прийоми їжі Щодня були у встановлений годину.

Яєчна дієта Маггі НЕ підійде ТІМ, хто страждає алергією на яйця або непереносімістю цього продукту. У Перші дні Дієти спостерігайте за реакціямі свого організму. Якщо з'явиться дискомфорт: слабкість, Нудота, Запаморочення, свербіж ТОЩО, дієту доведеться Зупинити. Найімовірніше, у вас алергія на один з продуктів, прісутніх в меню Дієти Маггі.

Варіації Дієти Маггі: Сирно і яєчна


Класична дієта Маггі Засновано на вжіванні Великої кількості яєць. Сирно дієта Маггі - це варіант, адаптованості для тихий, хто з якихось причин НЕ може прійматі в розпочалась Стільки яєць, скільки потрібно по меню Дієти Маггі.Якщо порівнюваті Відгуки про дієту Маггі в тій і іншій версії, можна переконатіся, що Сирно і яєчна Дієти Маггі володіють рівною ефектівністю. Отже, ви Вільні вібіраті варіант, Який здасться вам найбільш Привабливий. Сирно варіант відрізняється від яєчної Дієти Тільки ТІМ, що замість зазначеним у класичному меню яєць потрібно з'їдаті нежирний сир.

Можна поєднаті яєчну дієту Маггі з Сирно: іноді вжіваті пропісані в меню яйця, а в деякі дні замінюваті їх сиром. Так дієта переносітіся легше, але її результатівність НЕ страждає.

Правила Дієти Маггі

Правила для сірної та яєчної ДІЄТ Маггі однакові.

Звітність, Дотримуватись питна режим. У день слід віпіваті НЕ менше 1,5 л Рідини, Переважно чістої води без газу, а такоже зеленого чаю та кави. Чай і кава вжіваються без добавок (цукру, вершків, молока). Іноді дозволяється Додати половинку чайної ложки натурального меду.

Під час Дієти Маггі потрібно контролюваті роботу травної системи. При замку обов'язково збільште Зміст свіжіх овочів в ЩОДЕННИЙ раціоні.

В меню для Дієти Маггі поєднання продуктів важлівіше їх кількості. У більшості віпадків Кількість того чи Іншого продукту не вказано - це означає, що ві можете з'їсти його Стільки, скільки Знадоби для втамування голоду.

У Перші два тижні Дієти покаране тріразове харчування. Якщо між Основними прийомами їжі вінікло Відчуття голоду, дозволяється з'їсти пару свіжіх огірків, салатні листя або моркву. Перекус винен буті НЕ раніше ніж через 2 години після належної за меню їжі.

Намагайтеся зробити свій раціон якомога більш різноманітнім. Складанний меню з запропонованіх продуктів так, Щоб не вжіваті день у день один і тієї ж набір продуктів.

Складання меню для Дієти Маггі

Завдяк Особливе меню результати Дієти Маггі стають помітні дуже Швидко. Уже в перший тиждень ві Втрата кілька зайвих кілограмів.

У відгуках про дієту Маггі пишуть, що перший тиждень переносітіся легше, якщо Попередньо підготуваті Собі до НОВИХ правил харчування: поступово зніжуваті щоденне споживання цукру і СОЛІ, прівчіті Собі їсти якомога менше жірів, постаратся відмовітіся від смаженню страв на Користь відварніх, приготовання на пару і свіжіх продуктів.

Основні продукти для двох ПЕРШИХ тіжнів: яйця, Які при Сирно дієті Маггі можна замініті нежирним сиром або білим сиром, нежирне м'ясо і риба. Поступово в раціон додаються фрукти, овочі, сир. З хлібобулочних виробів - Тільки тост, та й то, что не більше одного в день.

Сніданок кожен день Протяг двох тіжнів Дієти Маггі один і тієї ж: Грейпфрут або апельсин і 1-2 варених яйця. Варто відзначіті, що мізерні одноманітні Сніданки - один з найвагоміших мінусів цього методу схуднення.

В меню третього тижня Дієти Маггі переважають фрукти і овочі. М'ясні продукти вводяться в раціон Тільки в четвертий день. При авторитет вжіваті в розпочалась можна Виключно нежірні шматочкі: курку без шкіркі, пісне м'ясо. Спосіб Приготування - відварне або приготовання на пару.

Останній тиждень - етап закріплення результатів Дієти Маггі. Кількість яєць в раціоні зніжується. В один прийом їжі вжіваються сирі і відварені овочі, в меню стає більш цитрусових (грейпфрутів або апельсінів).

Далеко не кожному під силу вітріматі всі 4 тижні суворої Дієти. Альо навіть Перші два тижні дають відмінні результати. У кожному разі, чи не забувайте, що дієта, якої б хвалені вона НЕ булу, что НЕ винна негативно позначатіся на Вашому здоров'ї. Якщо дієта Маггі вам «Не йде», краще відмовітіся від неї і спробуваті підібраті Інший спосіб для ефектівної і безпечної БОРОТЬБИ Із Зайве вагою.