Дієта Майо клініка, Відгуки, продуктиДієта клінікі Майо застосовується для Швидкого зниженя ваги пацієнтів, Які страждають ожірінням. Вона дозволяє Швидко спалюваті жири за рахунок того, що людина вітрачає більш калорій, ніж отрімує.

Дієта Майо, Відгуки про якові говорять на Користь її ефектівності, заснован на вжіванні жиросжигающего супу, Який потрібно їсти Щодня. Дотрімуючісь усіх правил, за тиждень можна скинути від 4 до 8 кілограмів. Альо Важлива точно слідуваті сістемі, вживаючи зазначені продукти в конкретні дні. Якщо за тиждень Дієти Втрата ваги склалось більше 7 кілограмів, дієту потрібно перерваті на два дні, а потім можна знову продовжіті. Після Перерва почінаті потрібно з першого дня. Поза Дієти цею суп їсти НЕ потрібно. Альо вдаватся до Дієти Майо можна й Достатньо часто.

Дієта Майо: жиросжигающий суп

Існує кілька варіантів рецепта супу для Дієти Майо, але всі смород мают незначні Відмінності. До складу супу входять Такі Інгредієнти:

  • кілька помідорів;
  • 6 Цібулін СЕРЕДНЯ розміру;
  • качан капусти невеликого розміру;
  • пучок селери;
  • 2 зеленого перцю;
  • 2 кубики ОВОЧЕВЕ бульйону.

Пріготуваті суп дуже просто: овочі потрібно помітіть і порізаті на дрібні шматочкі, після чого залито водою. Можна Додати перець, сіль і каррі. Суп кіп'ятіться на сильному вогні Протяг десяти хвилин, після чого вогонь зменшується, і варіння триває Доті, поки овочі не стануть м'якими.

Можна використовуват для супу будь-який сорт капусти: білокачанну, брюссельську, краснокочанную, брокколі, цвітну. Свіжі помідори можна при бажанні замініті марінування, але оригінальний рецепт містіть самє свіжі. Суп Із Солон помідорамі солити НЕ слід. Селера можна замініті іншім видом зелені (шпинатом, петрушкою або кропом) або зовсім віключіті з рецептом.

Суп для спалювання жиру на дієті Майо, Відгуки про якові в основному Позитивні, можна їсти в будь-який час і в будь-якіх кількостях при вінікненні почуття голоду. Можна наліті його в термос і взяти з собою, щоб вжіваті поза будинком. Альо Виключно ЦІМ супом на дієті Майо харчуватіся можна. Раціон обов'язково повинен містіті ї Інші компоненти, Які розпісані по днях.

Дієта Майо: продукти на сім днів


Дієта розрахована на тиждень, і кожен день потрібно вжіваті Тільки наказані правилами види продуктів.

У перший день можна їсти будь-які фрукти, за вінятком бананів. Переважно Всього дині і кавуни, тому що смород містять менше калорій, а це дуже Важлива для ефектівності Дієти Майо. З напоїв дозволяється вода, несолодкій чай і кава без молока і несолодкій Журавлине сік.

Другий день, крім супу, передбачає вживання будь-якіх овочів: сирих, консервованіх або свіжіх. Дозволяється та листова зелень. Є овочі потрібно разом з супом, до Настанов насічення. Унікат слід Тільки бобових і кукурудзи, а вісь печена картопля з'їсти можна.Третій день віключає з раціону печена картопля, потім на внутрішню всі овочі і фрукти можна їсти в будь-якіх кількостях. До цього моменту, дотрімуючісь усіх правил, можна втратіті до 3 кг зайвої ваги.

Ще більш різноманітнім меню на дієті клінікі Майо порадує четвертий день. Можна їсти будь-які овочі і фрукти, включаючі банани (але НЕ більше трьох штук за день), а такоже пити Знято молоко.

П'ятий день на дієті клінікі Майо, Відгуки про якові можна вівчіті в інтернеті, має на увазі додавання до супу порції яловичини або банки помідорів (або у свіжому, або в консервованому вигляді).

На шостий день за правилами Дієти потрібно їсти Яловичина та овочі (особливо - зелені Листові) в будь-якіх кількостях. Унікат потрібно Тільки печеної картоплі.

Сьомий день на дієті Майо - знову вегетаріанській. Треба їсти коричневий рис, їсти овочі, пити фруктові соки. Можна їсти рис з овочами, а можна Додати його в жиросжигающий суп. Овочі можна готувати з каррі.

Загальні правила на дієті Майо

На Цій дієті категорично Забороняється вжіваті алкогольні напої, будь-які напої з вуглеводи (чай і каву потрібно пити без цукру, для соків краще вібіраті несолодкі фрукти), солодощі, мед, будь-які борошняні продукти, смажене розпочалась, натуральний мед і цукор. Вібіраті дієту клінікі Майо, Відгуки дієтологів про якові можна Прочитати в інтернеті, можна Тільки після консультації з фахівцем.

У ті дні, коли за правилами потрібно їсти м'ясо, можна замініті його рибою або курятини, а для вегетаріанців підійдуть і соєві продукти. Незважаючі на ті, що часто дозволено вживання овочів, краще унікат Коренєва, крім буряків і моркви.

Для максімальної ефектівності Дієти Майо потрібно Суворов Дотримуватись всіх рекомендацій. Суп слід їсти не рідше трьох разів на день. Для контролю ваги вранці потрібно зважуватіся. До масла краще ставити Обережно, вживаючи його Тільки один раз на тиждень з печива картоплею. При пріготуванні м'яса потрібно ретельно видаляти з нього весь жир (о з птиці - шкіру).

Протипокази Дієти Майо

Як і БАГАТО інших, ця дієта має свої протипокази. Її НЕ рекомендуються людям Із захворюваннямі підшлункової залоза, жовчного міхура і печінкі, віразковою хвороби шлунка, а такоже Із захворюваннямі кишечника. Так як дієта Майо є Суворов, лікарі радян при її дотріманні прійматі полівітамінні комплекси.