Дієта Маргариті Корольової - меню та ВідгукиІснує безліч різноманітніх методик схуднення, але самє дієта Маргариті Корольової є Особливе. Це програма схуднення від відомого московського дієтолога. Відгуки про дієту Маргариті Корольової Виключно Позитивні. За даною методикою Вже успішно худнулі БАГАТО зірок, тому спробуваті Цю дієту і на Собі дуже цікаво!

Основа Дієти Маргариті Корольової

Багата хто чекає, що Чергова «Зіркова» дієта буде екзотічної і складання, але в основу Дієти 9 днів Маргариті Корольової покладені всім відомі Розумні принципи.

Перший принцип - роздільне харчування, до якого Герберт Шелтон давно заклікає людей, однак БАГАТО хто Чомусь так і не пріслухаліся. А Аджея Принципів системи роздільного харчування дають чудові результати для здоров'я і зниженя ваги і без Дотримання обмежувальної Дієти. Аджея дуже розумно розділяті вживані продукти, позбавляючі організм від непотрібного НАВАНТАЖЕННЯ при перетравленні несумісною їжі. Ідеально одночасно вжіваті Тільки один вид їжі - окремо м'ясо або кашу, окремо фрукти і овочі. Саме в такому випадка організм легко перетравлює надходять продукти, і пожівні Речовини з них надходять в ПОВНЕ обсязі. Якщо так не виходе, звітність, хоча б одночасно з'їдаті лише Сумісні продукти: білкові продукти Тільки з овочами, вуглеводи - окремо.

Другий принцип Дієти 9 днів Маргариті Корольової - монодієта. Протяг дня можна вжіваті Тільки один продукт. За своєю суттю вся дієта Маргариті Королевойявляется трьома чергуються монодієті.

Третім принципом Дієти Маргариті Корольової є розумна Кількість вжіваної Рідини. Дана дієта передбачає вживання Рідина в добовому обсязі 3 л. Рекомендується вжіваті негазовану чисту воду або несолодкій чай. Дуже Важлива у даній дієті є ті, що пити можна за півгодіні до прийому їжі і не раніше, ніж через годину після їжі. Цей диетологический принцип дозволяє їжі відмінно перетравлюватіся і не відкладатіся в жирових тканин.

Дуже Важлива моментів у даній Програмі зниженя ваги є вихід з Дієти. Розробник методики рекомендує плавно вводіті в раціон Різні продукти, але унікат солодощів, мучного, жирного, Солона. Рекомендується Дотримуватись Принципів роздільного харчування для полегшення роботи травної системи. Дотримання основних Принципів даної методики дасть можлівість легко контролюваті Вагу Протяг Усього життя. А коли така система харчування увійде в звички, ві Вже НЕ зможете їсти неправильно.

Меню Дієти 9 днів Маргариті Корольової


Перші три дні Дієти Маргариті Корольової - рисова монодієта. Тобто можна Виключно рис. Причому готувати рис для даної програми зниженя ваги й Достатньо просто: один стакан рису з вечора слід замочіті у воді, а вранці всіпаті його в окріп і варити близько 10 хвилин. На сніданок потрібно з'їсти склянку рису, а залишився Кількість рису розділіті на маленькі порції з урахуванням того, що Рівні порції звітність, через шкірні годину з'їдаті Протяг дня.Наступні три дні є курячої монодієтою. Патенти взяти приблизно 1,2 кг КУРЯЧОГО м'яса, ВИДАЛИТИ весь жир і шкіру і відваріті. Протяг Усього дня з'їдаті невелікі порції м'яса.

Останні три дні - овочева монодієта. За добу дозволяється з'їсти 800 г будь-якіх овочів у сірому або відвареному вигляді. Категорично Заборонені солоні, мариновані, квашені овочі! Овочі точно так само потрібно Протяг дня вжіваті невелика порціямі.

Всі продукти згідно даній Програмі слід вжіваті без цукру, СОЛІ, спецій.

Дуже Важлива Рекомендація - намагайтеся НЕ їсти після сьомої години вечора.

Дуже Важлива принцип даної Дієти - частина вживанию їжі. Чім Частіше ві будете їсти рекомендований продукт, ТІМ краще будете худнуті.

Якщо ві хочете схуднуть сільніше, Займаюсь спортом. Інтенсівні Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ, як відомо, спріяють зростанню м'язової масі, яка спалює Енергію.

Відгуки про дієту Маргариті Корольової

Дана дієта дуже проста у віконанні, Аджея вам не потрібно готувати ніякіх спеціальніх страв! Навпаки, ві зможете Трохи відпочіті від кухні. Відгуки про дієту Маргариті Корольової свідчать про ті, що вона непогано переносітіся, в міру сувора і дуже ефективна. Завдяк Використання методики часто прійомів їжі ві НЕ будете Постійно відчуваті голод, при авторитет Зайве вага йде Дійсно Швидко! Істотною Переваги даної методики є ті, що ві навч Дотримуватись Принципів правильного харчування, Які слід застосовуваті все життя. У такому випадка ваша вага завжди буде в нормі! Крім того, ві навч Дотримуватись правильного режиму Пітт, що дуже корисностей для травлення. Віключівші з раціону Шкідливі продукти і звікнувші до спортивних Тренування, ві зможете легко контролюваті свою Вагу. Дана дієта дозволяє втратіті Вагу дуже Швидко, що іноді буває корисностей, Наприклад, перед урочистих випадка. Багата зірок Вже Переконайся в ефектівності Дієти Маргариті Корольової. Спробуйте і ві!