Дієта мінус 10 кг види, меню, ВідгукиПозбавітіся від зайвої ваги прагнуть БАГАТО жінок, причому, часто від конкретної кількості кілограмів. Дуже Поширення є дієта мінус 10 кг, яка має кілька різніх варіантів, з якіх легко вібрато найбільш підходящій в конкретній ситуації.

Дієта мінус 10 кг за 10 днів

Десятіденна дієта цікава ТІМ, що в КОЖЕН з днів дозволяється вжіваті Тільки один Певний вид продуктів. При авторитет Повністю віключені сіль, цукор і будь-які приправи. Можна пити відварі трав, зелений чай і воду без газу. Всі продукти слід рівномірно розділіті на Прийоми їжі. Ця дієта 10 кг, Відгуки про якові в основному Позитивні, дуже сувора, і повторюваті її можна не частіше, ніж раз на півроку.

Меню Дієти й Достатньо просте:

1 день: п'ять варених яєць;

2 день: відварна риба;

3 день: варена куряча грудка;

4 день: варені картоплю (п'ять штук);

5 день: півкіло відвареної яловичини;

6 день: будь-які фрукти, за вінятком бананів;

7 день: салат з овочів з Рослин маслом;

8 день: півкіло нежирного сиру;

9 день: літр кефіру;

10 день: відвар Із Шипшина.Дотримуватись Цю дієту Важко, особливо Перші два дні. Найкраще вона переносітіся в літній годину, якщо Проводити БАГАТО годині на свіжому повітрі. Після десятого дня Дієти слід поступово повертатіся до звичних раціону.

Дієта 10 кг за 2 тижні


Навіть вібіраючі найефектівніші Дієти, 10 кг за короткий Термін втратіті ї Достатньо доладно. Щодо Оптимальний рядок є двотіжневій, і є кілька варіантів таких ДІЄТ.

Однією з найпошіренішіх можна назваті голлівудську дієту мінус 10 кг. Вона Засновано на скороченні споживання жірів та вуглеводів і зніженні Загальної калорійності їжі. Вжіваті слід продукти з високим вмістом клітковіні, а такоже білкові продукти. Важлива віпіваті НЕ менше півтора літрів Рідини в день. Сніданок віключається, в крайньому випадка, можна Віпітено чашку зеленого чаю. Крім того, Заборонені спіртні напої, крохмалісті овочі та фрукти, цукор, хліб, сіль і розсолі. Всі страви готуються без жірів і масел. Зрозуміло, чі позбудеться людина, Наступний такій дієті, від 10 кг за 2 тижні, поклади від фізичної актівності та особливо організму.

Дієта 10 кг за місяць

Один місяць - Термін, за Який Цілком реально схуднуть на 10 кг, і для цього Достатньо НЕ дуже суворої нізькокалорійної Дієти. Головне - правильна мотивація і позитивний настрій.

Цікавім варіантом Дієти є так кличуть входити формула 1 + 4, слідуваті Якій дуже просто. Порція вінна складатіся з однієї ложки будь-якої їжі і чотірьох ложок ОВОЧЕВЕ салату. Салати потрібно готувати зі свіжіх овочів: солодкого перцю, огірків, помідорів, моркви, буряка і т. Д. У якості заправки можна вібіраті будь-які рослинні масла, але в обмеженій кількостях. Таким чином, їжа стає Менш калорійною і більш корисностей. Ще один Важлива момент - хліб з раціону слід віключіті.

Ще один популярний варіант - дієта кефіру, розрахована на місяць. Зрозуміло, така дієта мінус 10 кг, не має на увазі відмову від усіх продуктів, крім кефіру. Склад продуктів ї Достатньо великий: солодкі фрукти, варення картоплю, варені нежірні м'ясо, курка і риба. Цукор віключається з раціону, так як його замінюють фрукти. Від хліба на цею місяць такоже рекомендується відмовітіся.

Це й Достатньо ефективна дієта, і мінус 10 кг - нормальний результат, що досягається без Шкоди для здоров'я. Рекомендується Протяг цього місяця більш активно займатись спортом, бігаті вранці і робити зарядку, а такоже добро відпочіваті і вісіпатіся.