• Головна
 • Дієти
 • Дієта мінус 60 Катерини Мірімановой - основні правила

Дієта мінус 60 Катерини Мірімановой - основні правилаСаме дієта «Мінус 60» Катерини Мірімановой є однією з найпошіренішіх і Улюблених, Аджея геть дозволяє їсти всі продукти! Багата хто вважає, що Неможливо схуднуть, что НЕ віключівші Повністю шоколад, смажена картопля, білий хліб, прот Відгуки про дієту «Мінус 60» підтверджують зворотнє. При правильно підібраному меню Дієти «Мінус 60» ві будете худнуті ефективного і при авторитет не відчуваті дискомфорт. Дієта Мірімановой «Мінус 60» дозволяє вжіваті все, що ви любите, але Тільки правильно. Секрет даної програми схуднення Полягає в дотріманні вопросам комерційної торгівлі правил.

Основні правила Дієти Мірімановой «Мінус 60»

 • Обов'язково снідайте! Саме Правильний сніданок актівізує метаболічні процеси в організмі. Якщо ві зазвічай встаєте дуже рано, зробіть два Сніданки: перший - легкий, а другий - повноцінній Ситний сніданок. Це правило є основою ефективного схуднення за даною програмою.
 • Дієта НЕ віключає Повністю вживання чаю, кави, алкогольних напоїв. Якщо ві звіклі пити солодкі напої, то, згідно дієті Мірімановой «Мінус 60», з ранку ви можете сміліво пити чай або каву з Цукр, але Кількість цукру обов'язково поступово знижено. З Годін ві ї Самі станете дівуваті, як можна Було завжди пити Такі солодкі напої. Поступове зниженя кількості цукру дозволяє звікнуті до смаку корисних напоїв, і дієта пройде максимально комфортно. Про це свідчать чісленні Позитивні Відгуки про дієту «Мінус 60». З алкогольних напоїв в меню Дієти «Мінус 60» дозволено Тільки сухе червоне вино.
 • Перейдіть на пропарений рис. Саме цею Різновид такого цінного злаку максимально Корисна для здоров'я і дозволяє Швидко худнуті.
 • Згідно з програмою Катеріні Мірімановой, ві можете їсти білий хліб, прот дозволяється ВІН Тільки на сніданок. В обід можете з'їсти шматочок Житнього хліба, за умови, що обідні рецепти Дієти «Мінус 60» не включаються м'ясо або рибу.
 • Включайте в меню Дієти «Мінус 60» картоплю і макаронні вироби, але НЕ Занадто зловжівайте. На сніданок зазначені продукти дозволено поєднуваті з будь-Якими іншімі, а на обід - Виключно з овочами і невеликим шматочком сиру.
 • Категорично заборонено їсти Пізно ввечері! Якщо ві зазвічай лягаєте в 21-22 години, вечеряті до 18.00, але якщо пізніше - вечір не вінніх буті після 20.00. Відгуки про дієту «Мінус 60» свідчать про ті, що чім раніше ві вечеряєте, ТІМ процес схуднення ефектівніше. Альо І до фанатизму доходіті НЕ Варто, вечеряючі до 5 вечора, Аджея голодний вечір аж Ніяк НЕ спріяє зниженя ваги.
 • Чи не перевантажено організм надлишком Рідини - Він сам знає, скільки потрібно пити. Чи не вливайте через силу по 3-5 літрів води в день! Звичайний, пити потрібно, але самє Стільки, скільки хочеться. Поставте глечик з чистою водою на видному місці, і цього буде Достатньо!
 • Вечеря вінна буті максимально легким прийому їжі. Рецепти Дієти «Мінус 60» на вечерю включаються рис з овочами або з фруктами, сир. Якщо ви любите їсти на вечерю м'ясо, це теж дозволено, але Тільки як окрему страву. Це стосується і страв з морепродуктів та риби.

Ось ще деякі моменти, Які потрібно Дотримуватись:

 • НЕ Варто використовуват цукрозамінники - смород набагато калорийнее;
 • сіль спеціально обмежуваті НЕ потрібно, але й Не пересолюйте;
 • всі солодощі - Тільки до 12.00;
 • калорії Можна не рахувати;
 • розробник даної методики проти насильства над організмом у вигляді розвантажувальних днів і Голодування;
 • якщо ві їдете у відпустку, чи не пріпіняйте Дотримуватись Дієти: Ситний сніданок, щільній обід, потім перекус, на вечерю - сухе вино і сир;
 • Їмо ми найчастіше Тричі на день, а перекушуваті можна Частіше, краще фруктами;
 • якщо йдете в Гості, візьміть сухе вино - так ви не будете підлогу вечора думати, Який напій вібрато;
 • якщо ві пропустили годину вечері, забудьте про нього на сьогодні;
 • НЕ забувайте про полівітаміні, Аджея в наш час просто Неможливо отріматі всі вітаміни і мінерали з їжі, навіть якщо цілімі днями їсти кілограмамі фрукти;

Істотною Переваги Дієти Катеріні Мірімановой є ті, що її підтрімують лікарі. Ця система живлення НЕ суперечіть дієтічнім канонам, а є найбільш здорове і правильне.

Психологічна основа Дієти «Мінус 60»
У Програмі схуднення Катеріні Мірімановой Величезна увага пріділяється псіхологічному аспекту. Природно, дієта є основою, але багатіїв ї Достатньо поверховий підходять до програми, вважаючі, що Достатньо правильно харчуватіся інфекцій і займатись спортом, і вага більше не повернеться. Альо Відгуки про дієту «Мінус 60» говорять про ті, що цього мало. Тільки правильно вібудувана мотивація дозволіті домогти успіху!

Починаєм худнуті прямо сьогодні! Наступного понеділка - мета завжди недосяжна. Якщо ві зацікавіліся Схуднення, означатіме, перший крок уже Зроблено! Чи не зупіняйтеся! Тім більше меню Дієти «Мінус 60» настількі різноманітне, що ві можете часто балуваті Собі навіть Улюблений десертом!

Чи не звінувачуйте Собі за Набрань Вагу. Чи не концентр на своє минуле і насолоджуйтеся сьогоднішнім! Ті, що ві Вже вірішілі зайнятості цією проблеми, Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ! Вже зовсім скоро ви будете Із задоволений Дивитися на прекрасне віддзеркалення в дзеркалі в новій сукні!

Чи не потрібно володіті залізною волею для Дотримання Такої програми харчування. Це потрібно Тільки ТІМ, хто голодує по кілька місяців. Дієта спеціально розроблено для самих звічайній людей, і Дотримуватись її дуже просто! Рецепти Дієти «Мінус 60» - дуже смачні і Корисні, і дуже скоро така система харчування увійде в звички. 

Для жінок нормально в деякі дні хотіті їсти більше. Гормональний фон мінлівій і дуже сильно відбівається на апетіті. Це не страшно, просто розподіліть додатковий об'єм їжі на всі три прийому, і так ві унікнете Вечірнього зривом.

Чи не чекайте надшвідкого результату. Дієта Мірімановой «Мінус 60» - не експрес-програма, а спосіб харчування, що дозволяє не просто ефективних схуднуть, але ї підтрімуваті Собі у формі всі життя!

Вікресліть з лексикону фразу «Я не зможу»! Від неї ваша вага Ніяк НЕ зменшіть, а от від конкретних Дій - співуче!

Чи не потрібно шукати додаткові мотівації для схуднення. Найголовнішій стимул - бажання самовдосконалення! Пам'ятайте, що ві чудовий і Найдорожча людина, і робіть це Виключно для себе! Худніть легко і комфортно!