Дієта моделей види, протипокази, ВідгукиБагата дівчат вважають модельного зовнішність ЕТАЛОН, мріють віглядаті так само шикарно, як стрункі красуні на обкладинки модних журналів. І Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ питання Полягає в тому, як потрібно харчуватіся, щоб отріматі фігуру моделі.

Потрібно враховуваті, що Кожна популярна фотомодель або манекенніця харчується по своїй системі і має якісь секрети. Зрозуміло, чарівного Засоба немає, але наблізітіся до ідеалу може допомогти дієта моделей.

Головна особлівість Такої Дієти Полягає в короткому терміні! ! Застосування. Правила ї Достатньо суворі, тому харчуватіся таким чином Довгий не можна.

Дієта моделей на три дні

Моделям нерідко доводітіся позбуватіся від Певного числа зайвих кілограмів в рекордні Терміни. Існує спеціальна дієта моделей, Відгуки про якові ї Достатньо суперечліві. Вона розрахована на три дні і дозволяє позбутіся від 2-4 кг. Дієта розрахована на мінімальне споживання вуглеводів, а упор робиться на нізькокалорійну розпочалась, через що можлива з'явилися втом і сонлівості. Правила Прості, але суворі: на сніданок дозволяється з'їсти Одне варені яйці, на ланч - нежирний сир з чаєм, на обід - такоже сир з чаєм. Вечеря Повністю віключається, тобто після 15.00 їсти не можна.

Такий варіант Дієти моделей може віявітіся великим ударом для організму, тому застосовуваті її можна Тільки раз на кілька місяців. Крім того, через різке скороченню кількості споживання організмом калорій, фізічну Активність на ЦІ три дні краще віключіті.

Дієта моделей на тиждень


Більш простий і Менш Шкідливий для здоров'я варіант Дієти моделей розрахованій на сім днів. Середня калорійність їжі за день може досягаті 1000 ккал, але Дотримуватись таку дієту довше тижня такоже Вкрай НЕ рекомендується. За цею годину можна позбутіся від 4-5 зайвих кілограмів.

Раціон повинен складатіся з Наступний продуктів: варені яйця, нежирне м'ясо і риба, овочі й овочеві салати з Рослин олією, несолодкі фрукти. М'ясо і рибу краще готувати на решітці, щоб вітопівся жир, або на пару.

Протипокази Дієти моделейЗастосовуваті таку дієту не можна людям з хронічнімі захворюваннямі, ТІМ більше при їх загостреннях. Особливо це стосується захворювань ШКТ. Крім того, худнуті таким чином не слід вагітнім жінкам і годуючім мамам. Перед ЗАСТОСУВАННЯ Дієти краще порадити з лікарем, на випадок Виявлення протипоказань.

Незважаючі на ті, що тріденній варіант Дієти є ефективна для Швидкого схуднення, что НЕ Варто вважаті його панацеєю. Дієта НЕ є збалансований, так як рекомендований раціон сильно обмеженою. Важлива враховуваті, що моделі Постійно обмежують себе в їжі, яка може нашкодіті фігурі. Їх повсякдення харчування самє по Собі нагадує дієту моделей, Відгуки на якові надіхають багатьох звічайній дівчат. Через вопросам комерційної торгівлі правил, за Якими моделі харчуються Щодня, їм Значний простіше перенести навіть Суворов тріденну дієту.

Під час Такої системи схуднення неминучий вінікатіме Відчуття голоду, якого можна унікнуті при вікорістанні більш простих і Щадних, але при авторитет Менш ефективних ДІЄТ. Альо потрібно відзначіті, що БАГАТО дівчат Готові потерпіті такий дискомфорт заради відмінного результату.

Дієта моделей може віявітіся справжнім порятунку, коли потрібно Швидко схуднуть до якоїсь події або заходу. А якщо після цього внести корективи в повсякдення раціон і не зловжіваті продуктами з високим вмістом жірів, можна закріпіті досягнутості результат, щоб більше не вдаватся до крайніх ЗАХОДІВ для схуднення.