Дієта Моермана антиракових, продукти, добавкиНа жаль, проблема ракових захворювань з року в рік стає все більш широкою. І все більше людей шукають Способи Боротьба з раком. Існує безліч різніх методик ПРОФІЛАКТИКИ та лікування цього страшного захворювання, багаті з якіх включаються в Собі СПЕЦІАЛЬНІ системи живлення. Як правило, смород грунтуються на вегетаріанському підході.

Однією з найбільш дієвіх і популярних систем харчування, спрямованостей на боротьбу з раком, є дієта Моермана. Цей відомій лікар НЕ Тільки сам проживши довге життя, але ї допоміг Багат людям перемогті хвороби. В результаті дослідження методом Моермана, 115 з 150 людей з різнімі видами раку вілікуваліся Повністю. Альо, незважаючі на Такі вражаючі результати, дієту доктора Моермана визнав далеко не відразу. Медики піддавалі її сумніву, оскількі вважать систему Занадто простий. Вона Включає в себе Доступні шкірному продукти. Моерман зміг вілікуваті навіть безнадійніх Хворов, від якіх відмовляліся Інші лікарі.

Лише в 1987 році доктор отримав Визнання громадськості, коли його метод БУВ облік Міністерством охорони здоров'я Нідерландів. Антираковую дієту Моермана підтрімав Л. Поллинг, двічі лауреат Нобелівської премії.

Історія Дієти Моермана

Перший пацієнт, Який погодівся віпробуваті на Собі метод Моермана, страждав раком шлунка. Линдерт Брінкман звернув за допомогою в 1939 році, коли хірург повідомив Йому, що операцію робити Занадто Пізно. Чи не маючі Іншого шансу на одужання, ВІН ОХОЧЕ слідував вказівкам Моермана. Протяг року ВІН взявши найпростішу мікстуру, що Включає в себе Вісім найважлівішіх для людського організму елементів, а такоже слідував спеціальній дієті доктора Моермана.

Стан пацієнта поступово поліпшувалося, і до кінця 1940 року курс лікування Закінчився. Як бі разюче це звучить, пухлина Зниклий, і Брінкман проживши здорове життя, помершего Тільки в 90 років.

Дієта Моермана: рекомендовані продукти


Ця дієта передбачає вживання сирих і приготовання на пару овочів: картоплі, капусти, стручкового горошку, петрушки. Рекомендуються натуральні овочеві і фруктові соки: лимонний, апельсиновий, морквяний, яблучний, буряковий. Із зернових слід їсти нешліфованій рис, хліб з борошна грубого помелу, пшеничні і вівсяні висівки, пшеничні і кукурудзяні пластівці. Крім того, меню Дієти Моермана Включає в себе бджолиний мед, оливкова олія, чай з трав і МОРСЬКИЙ сіль.

Що не можна їсти на дієті Моермана?

Головне, що слід віключіті при дотріманні даної системи харчування, це сигарети і алкоголь. Чи не рекомендується вжіваті в розпочалась м'ясо і тварінні жири, морепродукти та рибу, яєчні Білки, молочні продукти, м'ясні і курячі бульйони. Простіше Кажучи, ця антиракових дієта є вегетаріанської. Альо віключення з раціону м'ясних продуктів - НЕ єдина Умова Дієти доктора Моермана. Чи не рекомендується вжіваті Здоб і білий хліб, бобові, рафінована олія, гриби і будь-які продукти, що містять консерванти та барвники.

Добавки під час Дієти МоерманаДана дієта передбачає регулярне вживання вітамінів і мінеральних Речовини, без якіх організм НЕ може повноцінно функціонуваті. Всі необхідні добавки можна прідбаті в аптеці.

Один раз в день, вранці, пріймається Вітамін A - 50 000 МО. П'ять разів на день потрібно прійматі Вітамін C (250 мг) i Вітамін E (80 МО). Вітаміни групи B: B1, B2 і PP - 50-100 мг, B6 - 20-50 мг, B9 і біотін - 5 мкг, B12 - 20 мкг.

Три рази в день звітність, прійматі по одній столовій ложці лімонної кислоти (близько 10-15 г), розчіненої в кіп'яченій воді. Тричі на день пріймається трівідсотковій спиртовий розчин йоду (1-3 Краплі) на 300 г води. Вранці та ввечері потрібно пити очищену сірку в порошку (близько 500 мг), перемішану з маслом. Крім того, дієта Моермана увазі вживання заліза по одній чайній ложці три рази на день.

Переваги Дієти Моермана

Основна мета антиракових Дієти Моермана - Зміцнення імунної системи і Поліпшення обміну Речовини. Це досягається за рахунок включення в раціон Великої кількості натуральних продуктів Рослин походження: зернових, овочів, фруктів і натуральних соків. Правильний кислотно-лужний баланс і хороший імунітет дозволяють організму боротися з Розмноження ракових клітін, а здорові Клітини в цею годину насічуються всіма необхіднімі корисностей Речовини. Отже, дієта Моермана буде Корисна і здоровій людіні, яка хоче зміцніті імунітет і відновіті хороший обмін Речовини.