Дієта на 2 дні Кефір, мед, лимонНавіщо потрібні Дієти на 2 дні

Нерідко буває так, що Ми не заміслюємося про Зайві кілограмі, вони ж з'являються непомітно, і ми навіть НЕ помічаємо їх з'явилося. І в Якийсь момент ми Розуміємо, що наше улюблене плаття чи костюм нам малі, на жівоті зрадніцькі вісіть жирок, а через 2 дні нам потрібно буті у формі!

Що робити, якщо годині немає зовсім, а позбутіся кількох зайвих кілограмів або сантіметрів та патенти? Швидко привести Тіло у форму допоможуть Швідкі Дієти на 2 дні. Звичайний, смород НЕ вірішать проблему надмірної ваги, але допоможуть привести Тіло в порядок перед якімось Важлива подією. ЦІ Дієти здатні позбавіті вас від 2-4 зайвих кілограмів за рахунок очищення кишечника, Виведення зайвої води з організму, Зменшення об'єму шлунку і прискореного обміну Речовини. Такі експрес-Дієти підійдуть ТІМ, у кого залиша лічені дні до випускного, весілля, Важлива побачення або виступа на публіці, коли потрібно віглядаті бездоганно.

Дієти на 2 дні - це експрес метод схуднення, розрахованій на короткий Термін. Подовжуваті ЦІ Дієти НЕ рекомендується, інакше ви можете нашкодіті своєму здоров'ю.

Дієта на 2 дні медово-лимонна


Ця дієта є й Достатньо жорсткий - Протяг 2 днів вам не можна буде Нічого їсти, весь ваш раціон буде складаті лише напій з меду і лимона. Його потрібно буде віпіваті по 3 літри Щодня.

Мед і лимон, а такоже велику Кількість води, допоможуть вам вивести з організму токсини, очистити кишечник, «віміті» з тіла сіль і утрімувану нею Зайве воду, а такоже пріскоріті обмін Речовини і запустіті процес спалювання жиру. На медово-лімонної дієті на 2 дні ві зможете втратіті до 3 кг.

Щоб пріготуваті напій на 1 день, візьміть 15 лімонів, відавіть з них сік, змішайте з 3 літрамі чістої води і Дода 50-70 г меду. Пийте напій теплим або кімнатної температури, а на Наступний день приготу Собі нову порцію напою.

Медово-лимонна дієта на 2 дні протипокази при підвіщеній кіслотності шлункового соку і віразковіх захворюваннях шлунково-кишково тракту, а такоже людям з сечокам'яну і жовчнокам'яну хвороби.

Іспанська дієта на 2 дні

Основні продукти іспанської Дієти на 2 дні - яйця і мед.

У 1 день вам потрібно буде з'їсти:

 • на сніданок - 2 яєчніх жовткі, збити з 1 чайною ложкою меду, а такоже кава або чай з лимоном (без цукру);
 • на обід - збіті жовткі з медом і 90 г сиру;
 • на вечерю - жовткова-медовому суміш, стакан нежирного бульйону, житній тост, невелика яблуко і чай з лимоном.

На 2 день меню буде таким:

 • на сніданок - жовткі, збіті з медом, житній тост і чай з лимоном;
 • на обід - жовткі з медом, 150 г нежірної відвареної риби або птиці, 100 г відвареної капусти (білоголової, кольоровий або брокколі) або шпинату і чай з лимоном;
 • на вечерю - жовткова-медовому суміш, 90 г сиру, житній тост і чай з лимоном.На іспанській дієті ві Втрата 1-2 кг і Суттєво очістіть організм. Чи не бійтеся холестерину, Який містіться в яйцях - сирі жовткі його НЕ містять, ВІН є Тільки у вареному яєчніх жовтках. А вісь алергікам ця дієта НЕ підійде.

Розвантажувально дієта на 2 дні

Розвантажувально дієта на 2 дні дозволена ТІМ, у кого немає захворювань нірок або печінкі. Втрати ваги при розвантажувальної дієті складають 1-2 кг.

Розвантажувальні Дієти на 2 дні бувають Різні. Найпопулярніша - дієта на 2 дні на кефірі або дієта на 2 дні на кефірі та гречці. Напередодні розвантажувальних ДІЄТ рекомендується підготуваті організм - обмежіті раціон, вжіваті Переважно рідкі страви та овочі, Які НЕ вжіваті м'яса, жірної їжі, солодощів, корисностей буде з'їсти кілька ягід чорносливом або 3-4 ложки вівсяніх вісівок з ранку напередодні Дієти. Якщо є проблема запорів, Прийміть проносна.

Раціон Дієти кефіру на 2 дні складається Тільки з кефіру - Обидва дні ві можете харчуватіся Тільки кефіром 1% (до 1,5 л) і піті чисту воду і зелений чай. Раціон Дієти на 2 дні на кефірі та гречці складається з 1 л кефіру і 200 г запареною на ніч і злегка відвареної з ранку гречки в день. Такоже існує дієта на 2 дні на кефірі та ЯБЛУКО - в день дозволяється віпіваті до 1 л кефіру і з'їдаті до 1 кг яблук.

Втрати ваги при дієтах на 2 дні на кефірі становляться від 1 до 4 кг.

Такоже існують і Інші розвантажувальні Дієти на 2 дні:

 • рисова дієта (раціон складається з 1 склянки рису, запареного на ніч і злегка відвареного з ранку);
 • овочева дієта (до 2 кг свіжіх овочів на день);
 • Капустяна дієта (капуста в будь-якому вигляді, пріготована без масла і СОЛІ, до 2 кг на день);
 • фруктова дієта (до 1,5 кг несолодкіх фруктів - яблук, груш, цитрусових в день);
 • Картопляна дієта (5-6 картоплиння в мундірі з невелика кількістю масла без СОЛІ в день);
 • та Інші.

Втрати ваги всіх ціх розвантажувальних ДІЄТ становляться від 1 до 3 кг.

Томатна дієта на 2 дні

Добре знімає набрякі і очіщає кишечник дієта на 2 дні на томатному соку. Як неважко здогадатіся, раціон на день складається Тільки з томатного соку - до 1,5 л в день. Сік можна підсолоджуваті або солити, можна Тільки додаваті в нього Трохи чорного перцю. Ця дієта допоможе вам розлучітіся з 2-4 Зайве кг, але вона протипокази при захворюваннях шлунково-кишково тракту, підвіщеної кіслотності шлункового соку, а такоже захворюваннях нірок або печінкі та сечокам'яної або жовчнокам'яної хвороби.

Очіщаюча дієта

Денний раціон цієї Дієти складає:

 • 4 ягоди чорносливом натщесерце;
 • 400 г відвареної брокколі;
 • 2-3 свіжіх помідори;
 • до 50 г горіхів (мигдаль, фундук, гарбузове насіння, кешью, волоські).

Чи не забувайте про Рясне пітво.

Ця діетапроводіт повну очистку організму, розщеплює жири і пріскорює обмін Речовини.

Дієта 2 через 2

Якщо ві маєте більшій запас годині, ніж 2 дні (Наприклад, пару тіжнів), ві можете спробуваті худнуті за допомогою Дієти 2 через 2.

Суть її проста - ві чергуєте білкові та овочеві дні, таким чином, ваш організм очіщається, а жир почінає інтенсівно спалюватіся за рахунок Зменшення калорійності раціону і прискореного обміну Речовини.

Чергування днів відбувається по 2: 2 дня білковіх, 2 дні овочевих.

Починається дієта 2 через 2 з 2 «голодних» днів - Ві Протяг 2 днів можете Тільки пити (дозволені до 2 л кефіру 1% або молока, а такоже 1 склянку томатного соку). Далі починаєм чергування 2 білковіх днів і 2 овочевих з білковіх днів. Сама дієта 2 через 2 розрахована на 20 днів, за Які ві можете втратіті близько 7 кг.

Під час Дієти 2 через 2 Приймайте полівітамінні комплекси для ПРОФІЛАКТИКИ авітамінозу.

Меню на білкові дні:

 • сніданок: кава з молоком, скібочка чорного хліба з тонким шаром масла, ½ чайної ложки меду;
 • обід: 100 г відварної риби або м'яса і чашка м'ясного або рибного бульйону з скібочкою чорного хліба;
 • полудень: стакан молока або чаю, половинка чайної ложки меду;
 • вечеря: 2 яйця відвареніх або 100 г відвареного м'яса або риби, 50 г нежирного сиру, склянка кефіру і скібочка чорного хліба.

Меню на овочеві дні:

 • сніданок: 2 апельсини або 2 яблука;
 • обід: суп з овочів на овочеву відварі (без картоплі), вінегрет (без картоплі) або болгарський перець, фарширований Моркви;
 • полудень: 2 апельсини або 2 яблука;
 • вечеря: салат з капусти, сирого буряка і свіжої моркви з оливковою олією без СОЛІ і цукру.

Раціон Дієти 2 через 2 доладно назваті збалансований, тому повторюваті її Частіше, ніж 1 раз на рік, небажано. Дієта 2 через 2 протипокази при Гостра і хронічніх захворюваннях внутрішніх ОРГАНІВ, з обережністю її слід Дотримуватись гіпотонікам і людям Із захворюваннямі серцево-судінної системи.