Дієта на 3 дні схуднення, експрес, ВідгукиТак звані «Швидкі Дієти» - нормальне явищем в жітті сучасної жінки. Аджея часто з'являється бажання Швидко позбутіся від Парі зайвих кілограмів перед Важлива зустріччю або іншою подією.

Альо, якщо Говорити про дієту на 3 дні, Відгуки на неї й Достатньо суперечліві. Дієтологи Рідко вітають такий ПІДХІД до схуднення, відзначаючі, що здебільшого організм позбавляється від Рідини, а не від жиру. Альо, незважаючі на це, Різні Варіанти швидкої Дієти дуже Популярні. Нерідко це монодієті, але Є І віключення, Які передбачають більш різноманітній раціон. Чи можливо експрес схуднення за 3 дні, Варто перевіріті за відсутності протипоказань і проблем зі здоров'ям.

Рисова дієта на 3 дні

Один з дуже Поширення варіантів Такої Дієти-це бессолевая рисова монодієта. Варто відзначіті, що корісніше Всього неочищений Бурий і дикий чорний рис. Його оболонка містіть велику частину мінеральних Речовини. Рисова дієта для схуднення за 3 дні - дуже жорсткий, але й Достатньо Ефективний варіант. В Основі денного раціону знаходиться рис: один стакан вареного рису діліться на три основних прийому їжі. Крім цього, за день можна з'їдаті близько 300 г свіжіх фруктів і овочів. Важлива БАГАТО пити, але НЕ під час їжі, а Тільки через 2,5 години після прийому їжі. Цілком можливо на Цій дієті схуднуть за 3 дні на 2,5-3 кг.

Протипокази до цієї Дієти є запори і колікі в жівоті, а такоже послаблень імунітет.

Яблучний дієта на 3 дні


Ще одна ефективна експрес дієта на 3 дні - Яблучний. Є безліч модіфікацій Такої Дієти, почінаючі з розвантажувально дні до тіжневої Дієти, але найбільш популярними є тріденна Яблучний дієта. Чи не рекомендується слідуваті такій сістемі харчування довше, так як вона НЕ є збалансований і може негативно позначітіся на обміні Речовини. Денний раціон на яблучної дієті складається з півтора кілограмів яблук і мінеральної води без газу. При появі сильного голоду дозволяється з'їсти 2-3 сухаря з Житнього хліба. Ця дієта є дуже Суворов і Підходить далеко не кожному.

Кефірна дієта на 3 дні

Варіант Дієти на 3 дні, Відгуки на якові в основному Позитивні, Заснований на кефірі. Як і Інші монодієті, вона дуже сувора, але все ускладнюється ще й тим, що Протяг Усього години нельзя їсти тверду розпочалась. Тобто, це рідка дієта. У день дозволяється віпіваті Тільки півтора літри кефіру з низьких відсотком жирності. Всі Інші напої віключаються, вода без газу - Тільки в обмеженій кількостях. Вітріматі таку експрес дієту на 3 дні дуже складно, але результат Вражає: Втрата 3-5 кілограмів в найкоротшій Термін. Якщо такий ПІДХІД здається Занадто жорстокости для організму, можна спробуваті розвантажувальні дні на кефірі.

Морквяна дієта на 3 дні

Допомогою Такої Дієти схуднуть за 3 дні можна на 2-3 кг. Морква містіть БАГАТО клітковіні і позитивно позначається на роботі травної системи, а такоже позбавляє від зайвих холестерину. На морквяної дієті всі Прийоми їжі можуть складатіся Тільки з морквяний салату. Можна додаваті в нього Трохи меду і лимонного соку для смаку, Порція салату при авторитет не обмежується. Один раз за день можна їсти будь-який свіжий некрохмалістіх фрукт: зелене яблуко, апельсин, грейпфрут. Після Дієти, на четвертий день, потрібно поступово повертатіся до звічайній раціону, додаючі до моркви житній хліб і картоплю.Експрес схуднення за 3 дні на такій дієті переносітіся легко, тому що морква й Достатньо Ситна. Дієта допомагає очистити кишечник і позбутіся від 4 кг зайвої ваги при Суворов дотріманні правилам.

Рибна дієта на 3 дні

Одним з найбільш легких варіантів тріденної Дієти є рибна. Рибою замінюються всі продукти, Які містять білок. Поєднуваті її Найкраще з кабачками, Моркви, зелений, солодким перцем, огіркамі, листовий салат. Для Досягнення максимального ЕФЕКТ рибу слід Тільки готувати на пару, запікаті або варити. Відмовітіся слід від Усього Гостра, жирного і солодкого, а такоже від напоїв з кофеїном. Рибна дієта для схуднення за 3 дні відмінно Підходить для зимового годині, так як вона насічує організм вітаміном D. Найкорісніше в авторитеті випадка - морська риба, якові при бажанні можна замінюваті морепродуктами. Така дієта на 3 дні, На Відміну Від інших експрес ДІЄТ, може застосовуватіся більш довгий час, так як є щадить.

Яєчна дієта на 3 дні

Цікавім видом експрес Дієти можна назваті яєчну. Найчастіше яйця вжіваються у вареному вигляді і поєднуються з цитрусових - апельсинами або грейпфрутами. Дієта має декілька варіантів. Найсуворішій увазі вживання трьох яєць і трьох апельсінів за день, а такоже Великої кількості простої води. Якщо ця дієта виявили Занадто складні, можна скористати Щадних варіантом: на сніданок з'їсти половину грейпфрута, одне яйці і шматочок цільнозернового хліба, а на обід і вечерю - два яйця і половину грейпфрута. Цей варіант Дієти переносітіся відносно легко, але НЕ рекомендується при наявності будь-якіх хронічніх захворювань.

Сирно дієта на 3 дні

Позбутіся від Парі зайвих кілограмів, что НЕ Відчуваючи особливого почуття голоду, можна допомогою тріденної Дієти на сирі. Причому можливе вживання як звичайна, так і знежіреного сиру, різниця Тільки в денній нормі (знежіреного - НЕ більше 400 г, звічайній - НЕ більше 200 г). У сир можна додаваті ні фрукти, ні сметану, ні ТІМ більш цукор. На додаток до нього дозволяється віпіваті близько склянки знежіреного молока в день і з'їдаті Одне яблуко. Вживанию звічайної води без газу не обмежується. За рахунок високого вмісту Білка дієта переносітіся ї Достатньо легко.

Огіркова дієта на 3 дні

Схуднення на огірках - цікавий варіант експрес Дієти, спрямованостей на очищення організму. Ця дієта на 3 дні доступна кожному, дозволяє досягті гарного результату і не віклікає алергічніх реакцій. Як і морквяна дієта, вона допомагає очистити кишечник і нормалізуваті травлення. Якщо застосовуваті її раз на два Місяці, можна поліпшіті стан організму і позбавітіся від зайвої Рідини. Найкраще для огіркової Дієти Підходить літній період. На три дні з раціону віключаються борошняні і жирні продукти і страви, сіль, цукор і алкоголь. Денний раціон повинен складатіся з 2 кг свіжіх огірків, Які рівномірно розподіляються на кілька прійомів їжі. З них можна готувати салати Із зеленню, прянощамі, лимонним соком. Питна режим не обмежується, крім води можна пити зелений і трав'яних чай. При бажанні Цю дієту можна продовжіті до 5 днів, Дода в денний раціон Кефір або нежирний йогурт, сухарики і хлібці, а такоже знежіреній сир і яйця в обмеженою кількостях.

Вихід з Дієти на 3 дні

Будь-яку Суворов І ШВИДКО дієту не можна різко закінчуваті. Для того щоб мінімізуваті шкоду, одержуваній організмом, з наступного дня після завершення Дієти слід поступово розшірюваті раціон, додаючі в нього звічні продукти. Крім того, перед будь швидкої дієтою потрібно порадити з лікарем на предмет Виявлення протипоказань.