Дієта на 4 дні - правила, раціонЯкщо ві зібраліся у відпустку, якщо на горізонті маячіті Важлива Захід або свято, а краще плаття сидить Занадто в обтяжку, то ви напевно Шукаєте спосіб якнайшвідше скинути пару-трійку кілограм. Альо ві повінні буті Готові до того, що всі короткострокові Дієти, Дієти на 4 дні, на 5-7 днів, дуже суворі.

Доведеться добро попрацюваті, якщо ваша мета - схуднуть за 4 дні або менше. Незважаючі на ті, що Швідкі Дієти найжорсткіші, все ж шанс протріматіся Всього три або Чотири дні і не зірватіся набагато віщє, ніж у багатомісячніх ДІЄТ з великою різноманітністю продуктів. Крім того, не Варто забуваті і про Швидкого, істотному результаті.

Існує безліч рекомендацій і ДІЄТ з самими різнімі рецептами і меню. Зрозуміло, ві можете Скласти для себе індивідуальне меню, користуючися принципами ДІЄТ на 4 дні. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, дере ніж вібрато будь-яку з них, ваш організм може віявітіся не готовий до Такої різкої Зміни харчування. Якщо ж у вас є відомі вам захворювання ШКТ, то, на жаль, Швідкі Дієти вам протіпоказані.

Як схуднуть за 4 дні: основні правила

Якщо ві хочете дізнатіся, як схуднуть за 4 дні, ві напевно перегляньте Величезна Кількість різноманітніх варіантів швидких ДІЄТ. Незважаючі на ті, що всі смород на перший погляд різні, будь-які короткострокові «суворі» Дієти зазвічай об'єднують кілька Загальне відправних точок:

  • Повне віключення з раціону солодкого, тобто швидких вуглеводів;
  • Повне віключення жирного;
  • У багатьох дієтах на 3-4 дні віключають і білкові продукти - м'ясо, молоко, яйця;
  • Перевага віддається овочей і фруктів (варені І СИРИМ), тонізуючіх напоїв (зелений та білий чай, допускається Трохи кави).

На такій дієті ві гарантовано Втрата від 1 до 3 кг ваги.

Найкраще поступово, але Повністю віключіті солодке і жирне з раціону за кілька днів до самої Дієти, це підготує організм до майбутнього стрес (а така Жорсткий дієта для організму - на жаль, Дійсно стрес).

Меню для Дієти на 4 дні


Щоб не ламати Собі голову, можна скористати Зразкове Готуємо меню на 4 дні:

День перший:

Сніданок - грейпфрут, зелений чай, шматочок нежирного сиру.

Обід - нежирний сир з яблуком (яблуко можна потертості на тертці, а в сир Додати Трохи сметаною), чорний чай.

Вечеря - склянка нежирного кефіру або молока.

День другий:

Сніданок - два звареніх яйця, кава, шматочок сиру.

Обід - салат з огірків, помідорів і зеленого салату (в якості заправки можна використовуват нежирний Кефір або йогурт), мінеральна вода або зелений чай.

Вечеря - груша або яблуко, мінеральна вода.

День третій:

Сніданок - два ківі, апельсин, зелений чай.

Обід - яйці некруто, салат з вареного буряка і моркви, заправлений нежирним йогуртом, чай або вода.

Вечеря - чорнослив, груша, мінеральна вода.

День четвертий:

Сніданок - Вівсяна каша на воді, шматочок сиру, склянка нежирного кефіру.

Обід - овочевий суп, мінеральна вода.

Вечеря - грейпфрут, мінеральна вода.

Чи не обов'язково Дотримуватись зазначеним меню, ві можете підібраті меню для Дієти на 4 дні Самі. Головне пам'ятайте, що з фруктів не можна вжіваті персики, абрикоси, банани і виноград (відповідно і родзинки з урюком), а з овочів - картопля. За Бажанов ві можете ввести в меню відварне біле м'ясо птиці. Крім того, Врахуй, що загальна Порція їжі

за один прийом НЕ вінніх буті більш 200г (Не рахуючи Рідини).

Підготовка до Дієти на 4 дні і вихід з неї

За кілька днів до Дієти І, звичайна, під час неї НЕ Варто піддаваті організм Додатковий навантаженості - псіхічнім чи фізичним, краще навіть скасуваті заняття в тренажерному залі або басейні. Сідіті вдома НЕ обов'язково, але постарайтеся відстежуваті свій стан під час Дієти, і якщо організм дасть сигнал, що Йому потрібен відпочинок - навіть перебуваючих на вулиці, постарайтеся знайти місце, де можна сісті. Пам'ятайте, що швидка дієта - серйозний НАВАНТАЖЕННЯ на організм.

Не забудьте такоже, що після Такої суворої розвантаження, повертатіся до нормального раціону потрібно буде поступово, Щоб не перевантажіті печінку і підшлункову залоза. Почату Відновлення звічайній меню потрібно з Введення білковіх продуктів, спочатку овочів, потім м'яса. До солодощів, жірної їжі, алкогольних напоїв повертатіся рекомендується в Останню черго.

Існує думка, що після подібніх ДІЄТ набагато легше переходіті на будь-які (Не Такі жорсткі і Швідкі) звічайні Дієти. Швидка дієта на 4 дні може стати для вас Перший Крок на шляху до здорового харчування і здорового життя.