Дієта на кашах Користь, види, Відгуки


Каші, Корисні для схуднення


Каші НЕ є нізькокалорійною їжею, прот смород давно зарекомендувалі Собі як відмінний продукт для дієтічного харчування. У чому секрет? У складі круп і злаків.

Каші Корисні для схуднення, в Першу Черга, Завдяк наявності в них Великої кількості клітковіні. Клітковіна, по-дере, створює додатковий ОБСЯГИ у шлунку, і ві їсте менше. По-друге, клітковіна, як губка, вбірає і виводу з організму Шкідливі Речовини, токсини, шлаки, Зайве сіль, прибирає надлишки цукру в крові і зніжує рівень холестерину. Клітковіна абсорбує воду і виводу її з організму, що зніжує набрякі. Клітковіна благотворно впліває на жіттєдіяльність Кишково бактерій і перистальтику кишечника, а значить, добро бореться з такими порушеннях травлення, як метеоризм, запори, спазми кишечника і т.п.

Амінокислоти, що містяться в крупах і злаках, позитивно вплівають на метаболічні процеси в організмі, смород покращують засвоюваність їжі і не дають відкладатіся жиру.

Подібним ефектом володіють вітаміни групи В - смород, мало того що є потужном антиоксидантами і ефективного пріроднімі антидепресантами, покращують обмін Речовини і роботові всіх ОРГАНІВ.

З'єднання калію зміцнюють м'язи і покращують їх роботу (в тому числі це стосується і Серцевий м'яза), а такоже віводять Зайве сіль з тканин.

Залізо покращує діяльність червоних кров'яних тілець.

Вітаміни А і Е борються з вільнімі радикалами і уповільнюють старіння.

Вітамін С зміцнює імунітет.

Вітамін До покращує згортання крові і відповідає за регенераційні процеси в організмі.

Вітамін РР спріяє обміну білків в організмі.

Рослинний білок необхідній для багатьох процесів в організмі - від синтезу ферментів до кровотворної ДІЯЛЬНОСТІ.

Повільні вуглеводи добро насічують і дають організму Енергію Протяг Довгого годині в необхідніх кількостях.

Таким чином, під час Дієти на кашах ві домагаєтеся відразу декількох результатів:

 • ві очіщаєте кишечник;
 • виводу з організму токсини, зайвий холестерин, сіль і надлишки Рідини;
 • зміцнюєте судину і покращуєте роботу серцево м'яза;
 • стімулюєте роботу головного мозком;
 • зміцнюєте і покращуєте роботу нервової системи;
 • знімаєте Стреси і покращуєте сон;
 • покращуєте обмін Речовини;
 • стімулюєте спалювання жірів в організмі;
 • уповільнюєте старіння;
 • рятуєтеся від зайвих кілограмів.Як бачите, дієта на кашах для схуднення Робить НЕ Тільки косметичне, але ще і дуже сильне оздоровлюючій Вплив на організм. Відгуки про дієту на кашах відзначають, що після тіжневої Дієти НЕ Тільки зникає кілька кілограмів, але і поліпшується колір обличчя, підвіщується працездатність, мозкова Активність, зніжується стомлюваність, проходять депресії, поліпшується сон, підвіщується Загальний тонус організму. Однак людям з непереносімістю глютену дієта на кашах протипокази, для них є альтернативи у вигляді овочевих або білковіх ДІЄТ.

Яку можна їсти кашу при дієті


Каші, Корисні для схуднення, це, в Першу Черга, гречка, Вівсянка, перловка. Корисний для схуднення неочищених або коричневий рис, а от у білому шліфованої рісі корисних Речовини не так Вже ї багато - один крохмаль. Ті ж можна Сказати та манній крупі.

Швідкорозчінні каші такоже Менш Корисні, ніж натуральні.

Зварені на молоці або вершки каші, звічайній, дуже смачні, але для Дієти годяться. Яку ж можна їсти кашу при дієті на кашах для схуднення? Чи не будь-яку, а Приготування Особливе чином. Кашу для Дієти на кашах НЕ потрібно варити, залійте крупу на ніч чистою Гаряча водою і укутайте Ковдра. Вранці воду злійте, при необхідності злегка відваріть (це стосується рису, перловки) i їжте без СОЛІ, цукру і молока. Дієтою на кашах дозволяється додаваті в каші мед, горіхи, сухофрукти, свіжі ягоди і фрукти (Наприклад, терту яблуко). Тоді це буде Дійсно каша, Корисна для схуднення.

Дієти на кашах для схуднення

Найбільш Популярні Дієти на кашах - це експрес-Дієти на 3-5 днів. Раціон ціх ДІЄТ складається з каш одного виду. Під час таких ДІЄТ на кашах рекомендується БАГАТО пити - клітковіна виводу з організму рідіну, тому потрібно віпіваті НЕ менше 2 л води в день.

Наприклад, гречана або Гречани-кефірна дієта триває 1-3 дні. Щоденний раціон складається з 1 склянки гречки, пріготовленої Описом віщє способом, і 1 л кефіру 1% жирності.

Рисова дієта, як і гречана, триває 1-3 дні. Її раціон складається з бурого рису (1 склянка) i 2-3 яблук в день.

Перлова дієта крім перловки (1 склянка, з ранку Трохи відваріті) дозволяє вжіваті Тільки зелений чай і мінеральну воду, з ранку допускається ложка меду в кашу або в чай.

Дієта на вівсянці Включає в свій раціон 1 стакан вівсянкі, 1 яблуко і кілька ягід чорносливом або кураги в добу, допускається на ніч віпіваті склянку кефіру.

За відгукамі про Дієти на кашах, смород відмінно очіщають кишечник і дозволяють скинути до 3 кг за 3 дні.

Дієта 6 каш

Одна з найзнаменітішіх ДІЄТ на кашах - дієта 6 каш. Це нізькокалорійна дієта на кашах, що представляє собою поєднання кількох одноденніх монодієт. Як видно з назви, в її раціоні Присутні 6 каш, корисних для схуднення.

Тривалість Дієти 6 каш - 7 днів. Перш ніж почінаті дієту 6 каш, бажано напередодні очистити кишечник за допомогою клізмі якого препарату «Фортранс» (2 пакетики потрібно Віпітено з 2 літрамі води Протяг вечора за 4-6 годин до сну, до ранку ваш кишечник Повністю очистити). Дієта 6 каш рекомендує очіщаті кишечник таким чином через день, прот лікарі сходяться на думці, то БАГАТО небезпечних для мікрофлорі кишечника - вона просто вімівається вся і не встігає відновлюватіся. Тому більш щадяще для кишечника буде Протяг 2-3 днів перед дієтою на кашах обмежіті раціон і вжіваті домашню кисляк з висівками і ягодами чорносливом для очищення кишечника, а такоже з'їдаті по 4 ягоди чорносливом щоранку Протяг Дієти.

Приготування каш для Дієти 6 каш Наступний: З вечора склянку крупи і 3 склянки окропив в каструлі доводять до кіпіння. Кип'ятять 5 хвилин, після чого вкутуються рушником і залішаються до ранку. Сіль, цукор, молоко - Заборонені.

Щоранку цієї Дієти на кашах ПОЧИНАЄТЬСЯ зі склянки кіп'яченої води натще. Через півгодіні можна почінаті їсти. До каші можна додаваті свіжі овочі та фрукти, Кефір, натуральні соки (без цукру і СОЛІ).

Під час Дієти 6 каш їжте наступні каші в зазначену порядку:

 1. пшенічна;
 2. пшоняна;
 3. Вівсянка (зернова);
 4. рисова;
 5. ячна;
 6. перлова;
 7. суміш ціх 6 каш в рівніх пропорціях.

За відгукамі про дієту на кашах 6 каш, вона дозволяє скинути 3-5 кг, а при наявності Великої надмірної ваги - до 8 кг. Однак ті, хто дотрімувався Цю дієту, істотнім мінусом Дієти 6 каш назівають ті, що каші в її раціоні абсолютно прісні - Людям, Які звіклі вжіваті БАГАТО СОЛІ або спецій, є Повністю спіймавші кашу здається просто нестерпнім. Мі Можемо порекомендуваті додаваті в кашу мед і терті яблука чи груші, а Такі каші, як гречка, можна вжіваті з кефіром або овочеву салатом - це Трохи урізноманітнює смак спіймавші і наслідках каш.