Дієта на курці рис, Кефір, яблукаОбмеження в м'ясних продуктах віявляється для багатьох таким Важка, що смород НЕ вітрімують рослинних ДІЄТ. У авторитет випадка Варто звернути Рамус на дієту на курці.

Куряче м'ясо - Одне з найбільш дієтічніх і корисне, що дозволяє використовуват його в чісельності системах харчування. На дієті варена курка допоможе позбутіся зайвих кілограмів, насолоджуючісь при авторитет смаком пожівніх страв.

Підготовка до Дієти на курці

Якщо мова йде не про короткочасною монодиете на Куряча м'ясі, а про повноцінну дієті, то до неї слід підготуватіся, Почаїв з трьох розвантажувальних днів. Такий ПІДХІД допоможе організму максимально налаштуватіся на новий режим харчування і краще до нього адаптуватіся. На весь день та патенти відваріті або пріготуваті на пару близько 705 г курячих грудок, розділіті м'ясо на п'ять прійомів їжі Протяг Всього дня. На цею годину краще відмовітіся від вживання чаю і кави, обмежуючісь водою.

Дотримуватись Дієти на курці можна від двох до шести тіжнів, в залежності від конкретної різновиди. Головна особлівість Дієти Полягає в тому, що основою раціону є нежирне куряче м'яса у відвареному або приготовання на пару вигляді. Щоденна калорійність їжі ставити приблизно 1500 калорій.

Дієта на курці: Будь ласка м'ясо краще?


На жаль, чи не всі куряче м'ясо однаково корисний. Наприклад, багаті курячі ніжкі подобаються більше, ніж грудки. Альо в них більш жиру і холестерину, що може прізвесті до зворотнього ЕФЕКТ - набору ваги. А грудка гарна ще й високим вмістом Білка, за Будь ласка її люблять і дієтологи, і спортсмени. Під час Дієти вареної курки і курці на пару віддається перевага в порівнянні з Приготування іншімі способами.

Дев'ятіденна дієта на курці

Існує кілька варіантів ДІЄТ на курці, розрахованіх на дев'ять днів. Так як дієта є короткостроковою, вона й Достатньо сувора, але допомагає позбутіся зайвої ваги, коли це терміново звітність ,. Зазвічай мається на увазі поділ Дієти на три періоді по три дні. Наприклад, дієта 3 дні рис, 3 дні курка і 3 дні овочі. У перший період можна їсти Тільки рис і мед, пити воду. Потім йдут три дні на курці, крім якої дозволяється такоже є мед і піті воду в достатніх кількостях. За рахунок різкого обмеження вуглеводів жирова тканина спалюється. Нарешті, останні три дні можна їсти Тільки овочі. На один день береться приблизно кілограм овочів, при авторитет перевага віддається овочей зеленого і білого кольору. Інший варіант - дієта на рісі, курці і Яблуко, яка відрізняється Тільки останнімі трьома днями, в Які основою раціону є кисло-солодкі яблука.Ще один Різновид Дієти на курці - білкова. Перші Шість днів їжа Переважно білкова, останні три дні - розвантажувальні. Пріміром, дієта 3 дні Кефір 3 дні курка і 3 дні яблука.

Незважаючі на ті, що таку дієту на курці не можна назваті Єкстремальній, протягом ціх дев'яти днів слід утріматіся від Важка фізічніх навантаженості. До того ж, якщо є на дієті курку і яблука Протяг великого терміну, це може завдаті Шкоди організму. При наявності будь-якіх хронічніх захворювань слід порадити з лікарем.

Дієта на курці на тиждень

Енергетична Цінність Добовий раціону на тіжневої дієті НЕ вінніх перевіщуваті 1200 калорій на добу. У тій же година, дозволів набір продуктів НЕ обмежується Занадто строго, його можна варіюваті залежних від особістів перевага. В Основі раціону - дієтічні продукти: нежирне куряче м'ясо, відвареній рис, знежіреній йогурт, гречана каша, ананаси, апельсини, капуста, морква та Інші овочі і фрукти. Курку можна варити, тушкуваті або готувати на пару. Рекомендується такоже пити овочеві і несолодкі фруктові соки, можна їсти курячий суп.

За тиждень Дієти на курці можна позбутіся зайвої ваги (до 6 кг при строгому дотріманні калорійності) i поліпшіті своє самопочуття.