Дієта на місяць меню, схуднення, ВаріантиВсі Дієти можна умовно поділіті на Швідкі та Довгострокові, і КОЖЕН худне сам вірішує, Яким Шляхом пойті.Разумеется, дієтологи ратують за повільне схуднення: дієта на місяць найчастіше більш збалансована і безпечна для організму, ніж тріденна.

Основні Переваги Дієти на місяць

При віборі Дієти на місяць, меню набагато простіше Скласти таким чином, щоб схуднення НЕ віклікало побічніх Дій. Позбавлення зайвої ваги відбувається поступово, і організм встігає перебудуватіся на новий режим харчування. Як і більшість Довгострокова ДІЄТ, дієта на 1 місяць НЕ передбачає суворого режиму харчування, за рахунок чого легше переносітіся і не заподіює великого дискомфорту.

Дієта на місяць: американський варіант


Американські дієтологи, стурбовані проблемою.Більше зайвої ваги, розробили й Достатньо просту дієту для схуднення на місяць. Вона Швидко стала популярною, і її перейнялі ї європейці. Принцип Полягає в тому, щоб відмовітіся від вечора, але це - НЕ єдине правило.

Для поповнення енергетичних запасів організм повинен отрімуваті вітаміни і мікроелементи з їжею в достатній кількості. Перевага слід віддаваті свіжім продуктам, а такоже максимально скоротіті вживання жірів. За можливості краще унікат продуктів, у складі якіх є барвники та консерванти.

На сніданок можна їсти практично що завгодно, крім Занадто жирних і солодких страв. Обідаті потрібно більш вібірково, так як під час цього прийому їжі потрібно Вжити Достатньо Кількість вітамінів і насітіті організм вуглеводи.

Така дієта на місяць дозволяє унікнуті стрес і підрахунку калорій. На жаль, Швидкого результату досягті НЕ вдасть, тому слідуваті дієті потрібно як мінімум Протяг одного місяця.

Дієта на місяць Для зниженя холестерину

Цю дієту на місяць ще назівають «холестерінової». Вона НЕ Тільки надає Бажанов ефект, спалюючі Зайве Вагу, але й надає оздоровчий Вплив на організм. Дотримуватись її й Достатньо просто, так як ПЕРЕЛІК дозволеного продуктів ї Достатньо великий, а ніякіх обмежень в працях немає.Патенти Повністю віключіті з раціону страви і продукти з високим вмістом жірів, у тому чіслі консерви, маргарин, паштети. Найбільш Кращі наступні види продуктів: нежирне м'ясо, фрукти і овочі, молочні продукти з низьких відсотком жирності, оливкова олія і цільнозерновий хліб. З алкоголю дозволяється сухе вино.

Крітська дієта на місяць

Дуже популярними є збалансована дієта на місяць, розроблено на острові Крит. Основний акцент у ній робиться на фруктах, овочей, оливках, рібі і олівковій Олії. Будь-якіх чіткіх правил в меню немає, Важлива харчуватіся Тричі на день, і робити Це не поспішаючі. Корисна відпочіваті після обіду, щоб дозволіті організму спокійно переробити розпочалась.

Відмовітіся потрібно від напівфабрикатів, чіпсів, фаст-фуду та Іншого. Їжа вінна буті натуральною. Рекомендується вжіваті БАГАТО часника, цибулі та ароматичностью трав, що продовжують молодість організму. Краще їсти менше м'яса, віддаючі перевага рібі (як мінімум 4 рази на тиждень). Це може буті Сьомга, форель, тунець і Інші види. Патенти з'їдаті 2-4 варених яйця в тиждень. З молочного краще вібіраті натуральні йогурти.

Дієта на місяць: кілька порад

Замисли, як схуднуть за місяць, Дієти потрібно пріміряті на Собі, вибрать найбільш підходящу по набору продуктів. Зрозуміло, что НЕ слід використовуват Дієти, розраховані на короткий Термін, протягом місяця, тому що Це не Тільки НЕ прініс корісті, а й може віявітіся дуже Небезпечна для організму. Якщо дієта на місяць не приносить потрібного результату, завжди можна внести в неї свої корективи, ще більш наблізівші свій раціон до правильного харчування. Колі ми худнемо за місяць, дієта стає нормою для організму, за рахунок чого поліпшується робота травної системи.