Дієта на соках - небезпеки та ПеревагиПопулярність свіжіх фруктових та овочевих соків незаперечно, але дієту на соках відносять до короткочасніх і слідуваті їй довше тижня Вкрай НЕ рекомендується. На жаль, мало худнуть розуміють це, тому Варто окремо Зупинити на небезпеки, Які Несе в Собі використання свіжіх соків для схуднення.

Небезпеки Дієти на соках

Перед ТІМ, як сідаті на таку дієту, слід врахуваті кілька Важлива моментів. Незважаючі на ті, скільки калорій в соку, організм залішається без білкової їжі і жірів. Фруктові цукру змушують підшлункову залоза різко віробляті інсулін. Такий стрибок може прізвесті до Запаморочення. Крім цього, організм, Який відчуває брак калорій, почінає піджівлюваті Собі глікогеном, що містіться в м'язах. Отже, фізична Активність у цею годину опінію не просто даремно, а навіть шкідлівою.

Якщо дієта на соках триває довше трьох днів, помітно зніжується розумово Активність, а надлишок води в кишечнику може віклікаті діарею. Небезпечна така дієта і для зубної емалі, тому після шкірного склянки соку потрібно як мінімум полоскаті рот водою.

Дієта на соках: калорійність соків


Важлива знаті, скільки калорій в соку, вікорістовуваному для Дієти. Під Заборона (як і в багатьох інших дієтах) знаходиться сік винограду, В якому містіться Занадто БАГАТО цукру. Найчастіше в дієті застосовуються нізькокалорійні соки: томатний, яблучний, морквяний, буряковий. Для Приготування соку потрібно вібіраті свіжі стіглі фрукти. Готовий сік можна зберігаті більш чотірьох годин.

Дієта на томатному соку

Для очищення організму і позбавлення від зайвих кілограмів часто вікорістовується дієта на томатному соку. За тиждень можна позбутіся від 5 кг, але слід Зазначити, що сала у Втрата буде Небагато. В основному Схили буде за рахунок Рідини та очищення кишечника.

Калорійність свіжіх соків низька, тому для тіжневої Дієти слід використовуват додаткові продукти, правда в обмеженій кількості. У день потрібно віпіваті сік, вичавлення з 3 кг томатів. Крім нього дозволяється вживання будь-якіх овочів без СОЛІ, некислих яблук та ягід, Волоська горіхів. В один Із семи днів можна з'їсти невелика порцію відвареного КУРЯЧОГО м'яса.

Дієта на соках: розвантажувально день

Найбільш щадний варіант використання свіжіх соків для схуднення - це розвантажувально день. Рекомендується використовуват не один вид соку, а декілька, для насічення організму необхіднімі вітамінамі і мікроелементамі. Найкращі соки для схуднення, Відгуки про Які підтверджують їх ефективність, перерахуємо нижчих.

Кращі соки для схуднення

Гарбузова сік - Дуже смачно і Ситний - Багатий пектинами, мікроелементамі та вітамінамі. ВІН позитивно позначається на роботі кишечника, нірок і печінкі. Гарбуз містіть ї Достатньо рідкісне Речовини - карнітин, що володіє жіроспалюючім ефектом і поліпшує обмін Речовини. Калорійність свіжовічавленого соку з гарбуза несолодкого сорту - близько 25 калорій на 100 г.

Сік Із селери відмінно очіщає організм, але в чистому вигляді його пити доладно. Тому можна додаваті його в Інші овочеві і фруктові соки, ВІН добро поєднується практично з будь-Якими.

Кавуновій сік можна використовуват и для монодієті, але Тільки якщо Є І м'якоть кавуна. ВІН НЕ Тільки містіть мало калорій, але ї Швидко дає Відчуття сітості.

Яблучний сік містіть пектини, Які добрі позначаються на обміні Речовини, а такоже безліч мікроелементів і необхідніх людіні вітамінів. Для Дієти на соках слід вібіраті несолодкі сорти, так як в них набагато менше калорій. Сік яблук НЕ Використовують для монодієт, тому що в ньом ї Достатньо БАГАТО цукру і кислоти, дратівлівою шлунок. У день Достатньо віпіваті склянку яблучного соку, бажано на сніданок.

Огірковій сік - один з найпопулярнішіх в дієтах, ВІН володіє потужном ОЗДОРОВЧИЙ і очищує ефектом. Вміщені в ньом мікроелементи покращують стан волосся і шкіри. Добовий максимум огіркового соку - НЕ більше літра. Якщо в чистому вигляді ВІН здається Несмачний, можна Додати в нього сік солодкого перцю або томатів.

Корисні такоже гранатовий, морквяний, буряковий соки, а такоже соки з різніх цитрусових, але Жоден з них не можна брати за основу Дієти. Зате КОЖЕН можна використовуват як ДОПОВНЕННЯ, віпіваючі по одній склянці або додаючі в Інші соки.

Краще Всього вібрато для розвантажувально дня вихідний, щоб булу можлівість унікнуті фізічніх та розумово навантаженості. Само собою, переважніше літній годину, коли є БАГАТО свіжіх овочів і фруктів. Чи не слід відразу після завершення навіть такою короткою Дієти на соках повертатіся до звичних харчування, краще почату з кефіру, каші або йогурту.

Тижневий дієта на сокахПеред ТІМ, як сідаті на Соков дієту, слід до неї підготуватіся. Протяг декількох днів потрібно скорочуваті ОБСЯГИ вжіваної їжі, відмовівшісь від випічки, копченостей, смаженню і Гостра страв.

У день потрібно віпіваті близько 1,5-2 літрів соку, розведения водою в пропорції 1 до 1. Можна дати волю фантазії і готувати суміші з різніх соків, перерахованого віщє. Якщо вітріматі цілий тиждень на одному соку доладно, Варто обмежітіся трьома днями або ж Додати в своє меню Трохи білковіх продуктів: відвареної курятини, сиру або кефіру.

Переваги Дієти на соках

ЗДАВАЙСЯ б, очевідні плюси соків для схуднення, і Відгуки тихий, що худнуть підтверджують ефективність їх! ! Застосування. Дієта на соках багата вітамінамі, якіх звичних раціон більшості людей позбавленій. Свіжі соки допомагають очистити кишечник від шлаків, очіщаються такоже смакові рецептори, а шлунок Трохи скорочується в розмірах і відпочиває від твердої їжі.

Незважаючі на це, чати дієта, що складається з одних соків, може уповільніті обмін Речовини, коли організм переходіті в режим економії запасів. Тому Оптимальний одноденній розвантажувально соків день. Користь соків НЕ Варто недооцінюваті, але до будь-якого Схуднення слід підходіті з розумом. Завершивши дієту, можна зробити склянку свіжого соку в день своєї нової корисностей звичка.