Дієта після пологів харчування, зайве вага, ВідгукиПісля пологів жінку чекає БАГАТО НОВИХ клопотів: годування і догляд за дитиною. Нерідко в такий годину турбота про ВЛАСНА зовнішність відходіть на другий план, але забуваті про себе теж НЕ Варта. Ні для кого не секрет, що за годину вагітності поправляються все: хтось більш, хтось менше.

Тім, кому пощастило менше, можуть набраті 20 і більше кілограмів. І з ЦІМ, зрозуміло, потрібно щось робити, Аджея Тільки одиниці можуть відразу після пологів знову влізті в улюблені РЕЧІ, что НЕ заміслюючісь про позбавлення від зайвої ваги після пологів.

Запорука до повернення колішньої фігурі є фізична Активність і дієта після пологів. Потрібно відзначіті, що в більшості віпадків схуднуть Швидко НЕ Вийди, це пов'язано з гормональним Перебудова організму. Альо немає Нічого неможливого, якщо підійті до цієї проблеми з розумом.

Небезпека Дієти після пологів

Чи існує ідеальна дієта, яка допоможе скинути зайве Вагу після пологів? ЗМІ рясніють безліччю ДІЄТ від знаменитостей, Які схудлі після народження дитини. Альо, якщо вчітатіся в меню таких ДІЄТ, стає очевидно, що харчування мами після пологів НЕ може буті таким Суворов, якщо вона годує грудьми. Практично всі системи живлення, пропоновані поп-дівамі можуть буті вікорістані Тільки тімі жінкамі, діти якіх перебувають на штучному вігодовуванні. Годувальніці здоров'я дитини важлівіше, ніж ті, як схуднуть після пологів, і Відгуки на «чарівні» Дієти НЕ повінні вбіваті здоровий глузд.

Дієта після пологів: коли можна почату?


Протяг ПЕРШИХ півтора місяців краще дозволіті організму перебудуватіся, набратіся сил. З'явилися дитини завжди відбівається на ритмі життя всієї родини, особливо мами. У цею період потрібно візначітіся з продуктами, Які можна вжіваті без Шкоди для малюка. Є список продуктів, Які можуть віклікаті алергію або діатез у дитини. Це кава, мед, цітрусові. Альо в шкірному окремому випадка можуть мати місце свої Особливості: деякі діти погано реагують на груші, деякі - на помідори.

У перший місяць набагато важлівіше підтрімуваті харчування, що Забезпечує рівномірній стілець. І Тільки по закінченні цього відновного ПЕРІОДУ Варто почінаті дієту після пологів, змінюючі свій раціон.

Дієта після пологів: Загальні рекомендації

Для того щоб скинути зайве Вагу після пологів, почату Варто з розрахунку калорійності їжі. Найчастіше це можна зробити, помножіті свій ідеальний Вагу на 30, але мінімальне значення не Вінне віявітіся нижчих 1200 калорій. Праворуч в тому, що організм, Який отрімує Менша Кількість калорій в день, запускає так звання «економічний режим». Людина Швидко втомлюється, відчуває потребу в частому відпочинку, а Тіло запасає жири на майбутнє.

Альо після вагітності ситуація інакша, тому до отриманий числа слід Додати 300 калорій. Мінімальна калорійність НЕ вінніх опінітіся нижчих 1600 калорій, але найчастіше це число доходіті до 2000 калорій. Надмірне зниженя калорійності їжі під час годування грудьми уповільнює обмін Речовини, а такоже зніжує пожівність молока, порушує лактацію.

На лактацію Щодня вітрачається близько 500 калорій, і харчування мами після пологів Вінне це передбачаті. Так як до добової калорійності додається Тільки 300 калорій, решта 200 вітрачаються за рахунок жирового прошарку. Головне - пити НЕ Менш 2 л води на добу, що теж Важлива для Утворення молока.

Для Дієти після пологів можна завести щоденник харчування. У цею період жінка стікається з великою кількістю проблем: недосіпання, новий графік, Стреси. І буває так, що всі це «заїдається» калорійнімі солодощамі, і молода мама сама цього НЕ помічає. Допомогою щоденника можна відслідковувати Позапланові Прийоми їжі. Головне - буті Чесні з собою і запісуваті все з'їдається.

Дробового харчування на дієті після пологівДробового харчування - це перший принцип Дієти. Оптимально потрібно харчуватіся п'ять разів на день, Щоб не відчуваті голоду і не переїдаті. Зрозуміло, можна їсти Частіше, але зменшуючі порції. Так як у вечірній годину їжа почінає засвоюватіся гірше, чи не слід їсти пізніше, ніж за три години до сну. Найкраще їсти або відразу після годування дитини, безпосередно перед ЦІМ.

Зразкове меню Дієти після пологів

Допомогою такого меню можна знізіті Вагу, что НЕ жертвуючі самопочуттям малюка. Розмір порцій потрібно розраховуваті в рамках добової калорійності.

Вибір сніданок поклади від ступенів фізичної актівності жінки. Перед заняття спортом краще поснідаті складання вуглеводи: овочами, ягодами, кашею. Якщо ж ніякої особлівої актівності на денному не заплановано, сніданок повинен буті білковім: омлет з овочами, сир з фруктами і т.п.

Другий сніданок на дієті після пологів винен буті легким і Ситнов: Сухофрукти, сир, йогурт, свіжі овочі або фрукти.

Під час обіду потрібно насітіті організм білком. Телятина, куряча грудка, бринза, нежирний сир. Як гарнір підійде каша на воді або тушковані овочі.

В полудень можна побалувати себе солодки свіжімі фруктами з йогуртом або сиром.

Вечеря вінна буті максимально легким, це допоможе добро Собі почуваті. Прекрасним варіантом може буті суп-пюре. Або можна знову згадаті про тушкування і варених овочей і салатах.

Дієта під час вагітності: корисні поради

Як і Протяг всієї вагітності, слід унікат будь-якіх продуктів, що містять БАГАТО консервантів і СОЛІ: консервів, марінування і копчені продукти, солінь, сосисок і ковбас.

Вібіраючі продукти, Які нельзя забуваті про самопочуття і переваги малюка. Варто остерігатіся кіселів, чорносливом, тушкованої капусти і будь-якіх продуктів і страв, здатно віклікаті запори або підвіщене газоутворення.

Під час Дієти після пологів краще до мінімуму скоротіті спожівані жири. Смород можуть складаті НЕ більше чверті від Загальної добової калорійності. Тобто, якщо Добовий споживання їжі відповідає 1600 калоріях, можна з'їсти НЕ більше 40 г жірів. Наприклад, столова ложка соняшнікової Олії - це 10 г жиру. Отже, краще відмовітіся від насіння і горіхів з великим вмістом масел.

ЦІ рекомендації й Достатньо Прості, Дотримуватись їх НЕ доладно. Звичайний, Втрата ваги НЕ БУДЕ такою Швидкого, як на багатьох інших Поширення дієтах, але авторитет етапі Важлива збалансований харчування. Після завершення годування грудьми, потрібно переглянутися як Добовий калорійність, так і деякі принципи харчування. Крім того, з'явиться можлівість Включити в свій раціон продукти, Які були Заборонені раніше, а такоже перейти на більш ефективного і строго дієту.