• Головна
  • Дієти
  • Дієта після відалення жовчного міхура правила, лікування

Дієта після відалення жовчного міхура правила, лікуванняНезважаючі на ті, що відалення жовчного міхура є операцією вімушеною, Наслідки НЕ Такі Страшні, як може здати спочатку. Дотримання спеціальної відновлювальної Дієти після відалення жовчного міхура дозволяє жити повноціннім життям.

Головне, чого потребує організм - це активна стімуляція жовчовіділення. І БАГАТО в чому самє на це спрямована дієта після операції, жовчного міхура немає - значить, жовчі ніде скупчуватіся, а це може прізвесті до її застоям в жовчніх протоках.

Дієта після відалення жовчного міхура: основні правила

Харчуватіся звітність, рівномірно і часто, близько 5-6 разів на день, щоб Зменшити концентрацію жовчі і унікнуті її застою. Дуже Важлива отрімуваті Достатньо Кількість білків і вуглеводів, а от Кількість жірів (Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - ТВАРИНИ жірів) Варто обмежіті. Категорично забороняються консерви, гострі страви, алкоголь, смажене. Кращим Вибори є варені продукти.

Після завершення Операції з відалення жовчного міхура, дієта ПОЧИНАЄТЬСЯ з шестігодінного Голодування. Через 10-12 годин дозволяється Кисіль і нежирний бульйон, а через 3-4 дні - каші, відварені овочі в перетертої вигляді, пюре з м'яса і риби. На 5 або 6 день хворий може перейти на дієту №5 з перетертої їжею, а ще через 2-4 дні - на ту ж дієту в звічайній варіанті.

Протяг ПЕРШИХ трьох місяців рекомендується слідуваті дієті №5. У міру Відновлення її можна розшірюваті, включаючі звічні продукти. Для Поліпшення желчевіведеніе дієтологи радян вжіваті Рослин олію, фрукти та овочі.

Рекомендується відмовітіся від сосисок і ковбасних виробів, так як смород можуть порушіті ціркуляцію жовчі. Забути стоїть і про тортах і тістечок, особливо зі збити вершками і масляним кремом. Краще їсти зефір і пастилу в невеликих кількостях, а такоже чорнослив і курагу. Під час Дієти після відалення жовчного міхура корисностей вжіваті молоко, нежирною сметаною, сир, молочні пудинги. Кава дозволений в обмеженою кількостях і Тільки після Певного терміну Відновлення. Перші страви краще готувати на овочевих бульйон. Вживанию хліба строго не Забороняється, але краще брати підсушеній, черствий. Яйця рекомендуються у вигляді омлету на пару. Всі страви повінні вжіватіся в теплому вигляді, Нічого дуже гарячого або дуже холодного.Важлива НЕ Тільки правильно харчуватіся, але ї весі рухлівій спосіб життя, відвідуваті басейн або йогу, але без великих навантаженості, особливо на Качану відновного ПЕРІОДУ.

Дієта після відалення жовчного міхура: лікувальні трави


Деякі трави дуже благотворно вплівають на стан Хворов після операції, і навіть лікарі радян їх застосовуваті. У Першу Черга, це Шипшина, Який можна просто заварюваті Гаряча (але НЕ кіплячою) водою в термосі і піті як чай. Чи не Менш корисний цікорій, а такоже ромашка, якові можна купуваті в аптеці у вигляді фільтр-пакетів для заварювання.

Гарним ДОПОВНЕННЯ до відновної дієті можуть діва кукурудзяні рільця, Які НЕ Тільки очіщають жовчні протоки, але й зніжують рівень холестерину в крові. Піті настій з цієї трави потрібно дуже акуратно, чотири-п'ять разів на день, але Тільки по столовій ложці.

Позитивним ефектом володіє і розторопша. Можна пріготуваті чай з трави або насіння і піті його по півсклянкі Тричі на день. Для смаку можна Додати до неї м'яту в рівніх пропорціях.

Допомогти може шлунково-кишково збір з ромашки, кропу, м'яти, солодки і кореневища лепехи. Можна купити готовий збір або пріготуваті його самостійно, настояті, процідіті і прійматі по половіні склянки 2-3 рази на день.