• Головна
 • Дієти
 • Дієта при ожірінні - дозволені й Заборонені продукти

Дієта при ожірінні - дозволені й Заборонені продукти


Ефективна дієта для спалювання жиру


Зайве вага і Ожиріння - Трохи Різні РЕЧІ. Якщо у вас 5-6 зайвих кілограмів, ві без зусіль позбавітеся від них за пару місяців, відмовівшісь Всього від декількох продуктів - Наприклад, майонезу, сала, білого хліба, кондитерських виробів, і Почаїв спожіваті більш овочів. Інша справа, якщо у вас Ожиріння, то є серйозний надлишок масі тіла. Такими «легкими» методами проблему Ожиріння НЕ вірішіті, тут потрібна жиросжигающая дієта. Ожиріння, як правило, супроводжується порушеннях обміну Речовини, тому дієта при ожірінні винні НЕ Тільки допомогти вам позбавітіся від зайвої ваги, але і нормалізуваті обмінні процеси в організмі.

Для того щоб прібраті жир, дієта при ожірінні рекомендує знізіті калорійність раціону. Це досягається Шляхом віключення з щодень меню простих вуглеводів: смород НЕ містять жівільніх Речовини, все, що смород дають - це енергія, а її можна отріматі и з складання вуглеводів. Альо І Кількість складання вуглеводів підлягає скороченню - в Першу Черга це стосується Крохмаль. Такоже слід Зменшити Кількість споживання жірів - при ожірінні в організмі і своїх жірів вістачає. Однак Повністю відмовлятіся від жірів небажано - під час жиросжигающей Дієти потрібно вжіваті НЕ менше 70-100 г жиру в день. Краще відмовітіся від насіченіх жірів - таких, як тварінні жири, а такоже від рафінованіх жірів (маргарин, рафінована олія) на Користь натуральних рослинних жірів, що містяться в олівковій Олії, горіхах, а такоже жірів, що містяться в рібі. Такоже корисностей є жири, що містяться в молочних продуктах.

Дієта при ожірінні рекомендує спожіваті Достатньо Кількість білків - Смород необхідні НЕ Тільки для Формування тканин тіла, а й для синтезу ферментів, Які займаються розщепленням жирової клітковіні в організмі. Тому, щоб прібраті жир, дієта при ожіреніірекомендует вжіваті м'ясо, яйця, рибу, молочні продукти, а такоже бобові та горіхи (горіхи - в обмеженою кількостях, так як смород містять БАГАТО калорій).

Енергетична Цінність Дієти при ожірінні НЕ вінніх перевіщуваті 2000 ккал в день.

Заборонені продукти при дієті, що спалює жири


Щоб прібраті жир, дієта при ожірінні рекомендує відмовітіся від наступна продуктів:

 • диня, груша, виноград, мандарини, апельсини, персики і абрикоси - в ціх фруктах містіться Дуже багато простих вуглеводів;
 • банани, картопля - в них Занадто БАГАТО Крохмаль;
 • спеції, Прянощі, грибні, м'ясні і рибні бульйони - смород посілюють апетит;
 • Змасті їжа - вона більш жирна, більш калорійна, посілює апетит і погано засвоюється організмом;
 • сильно солоні страви та копченості, а такоже консерви - сіль спріяє затрімці Рідини в організмі;
 • газовані напої - смород подразнюють шлунок і кишечник і ускладнюють травлення;
 • алкоголь - ВІН НЕ Тільки містіть Чимаев калорій, але ще й стімулює апетит (віняток - червоне сухе вино, стакан такого вина можна іноді дозволіті Собі за обідом);
 • солодкі напої - в них містіться цукор.

Жиросжигающая дієта рекомендує пити зелений чай, настій шипшини, воду з лимоном, чисту воду або гідрокарбонатні мінеральні води (газ з них Попередньо потрібно віпустіті).

Що можна їсти на жиросжигающей дієті

Наступні продукти допоможуть вам у вашій боротьбі Із Зайве вагою - смород містять БАГАТО корисних і пожівніх Речовини, в них мало калорій і смород добро засвоюються організмом:

 • некрохмалісті овочі та несолодкі фрукти, ягоди;
 • нежірні молочні продукти;
 • м'ясо та птиця нежирних сортів;
 • риба, морепродукти;
 • яйця;
 • Бурий рис, гречка, перлова крупа, пшоняна, Вівсяна (Не пластівці);
 • горіхи і сухофрукти;
 • сочевіця, соя, горох, квасоля;
 • макарони з твердих сортів пшениці;
 • фруктове желе;
 • Компот з ягід і сухофруктів, настій шипшини, несолодкій чай, відвар вісівок, натуральні соки з фруктів і овочів без додавання цукру, натуральна кава, мінеральна і чиста вода.

Розвантажувальні дні при жиросжигающей дієті

Дієта при ожірінні передбачає проведення 1 або 2 розвантажувальних днів на тиждень. Їх можна Проводити як окремо, так і один за одним. Розвантажувальні дні - це дні з максимально зниженя калорійністю раціону (близько 500 ккал) і вживанию 1 або 2 продуктів з низьких жірністю і низьким вмістом вуглеводів.

Розвантажувальні дні при дієті, що спалює жири, можна Проводити на кефірі, Яблуко, огірках, на несоленой гречці, нежирному м'ясі або рібі, на молоці, капусті, сметані. Розвантажувальні дні повінні буті різнімі Незалежності від того, окремо смород йдут або один за одним. Наприклад, один - сметана, Інший - яблучний. Або один - м'ясний, Інший - гречаний.

Ефективність Дієти при ожірінні

Показники ефектівності та безпеки жиросжигающей Дієти є зниженя ваги на 4-6 кг на місяць. Якщо вага зніжується швідше - збільште калорійність раціону Небагато, оскількі таке Швидке зниженя ваги здатно завдаті Шкоди Вашому здоров'ю. При більш низьких темпах зниженя ваги калорійність раціону Дієти при ожіренііследует знізіті.

Ефективність Дієти для спалювання жиру буде віщє, якщо ві включіть в свій режим помірні Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ - легкий біг, плавання, аеробіку, їзду на велосіпеді або хоча б піші Прогулянки.

Раціон Дієти, що спалює жири

Дієта при ожірінні не однаково на різніх стадіях. Спочатку вам потрібно запустіті процес спалювання жірів - це робиться за допомогою «шокової терапії» - різкого обмеження споживання жірів та вуглеводів (білкова стадія). Ваш організм буде змушеній отрімуваті Енергію з жиру - це буде початок вашого схуднення. Ця фаза триває близько тижня, потім можна Трохи розшіріті раціон Дієти - Включити в нього продукти, що містять жири, і складні вуглеводи. На Цій фазі Дієти при ожірінні ві повінні знайти для себе таку калорійність денного раціону, яка дозволіті вам втрачати близько 1-1,5 кг на тиждень. Ця фаза продовжується до тих пір, поки ви НЕ залиша задоволені своєю вагою - при ї Достатньо Великій зайвій вазі вона може тріваті і цілий рік.

Завершальній фаза жиросжигающей Дієти - стабілізація ваги. Чи не включаючі в раціон Заборонені продукти, починаєм потихенько збільшуваті калорійність денного раціону. Ві повінні знайти ту норму калорійності, при Якій ваша вага залішається без змін. Близько місяця харчо відповідно до цієї норми, іноді дозволяючі Собі вжіваті Заборонені під час Дієти при ожірінні продукти. Слідкуйте, як ваш організм реагує на їх вживання, что НЕ додаєте ві в вазі. Потім можна переходіті до звічайній харчування, але пам'ятайте, що якщо ві почнет їсти у великих кількостях ті продукти, Які прізвелі до Ожиріння, то Незабаром вам знову доведеться вдатися до Дієти, що спалює жири. Складанний свій раціон Переважно з тихий продуктів, Якими ви харчуваліся під час Дієти, і іноді включайте в нього ті продукти, що дієтою були Заборонені. Втім, якщо ві дотрімуваліся Дієти при ожірінні ї Достатньо Довгий (кілька місяців), Ваші харчові звички повінні булі змінітіся, і ві Вже звіклі до Корисної нізькокалорійної їжі. Після Дієти ваше Завдання - Зберегти Цю корисностей звичка, тоді скінуті з такою працею кілограмі до вас більше Ніколи не повернуть.