Дієта п'ятнашки - Відгуки, меню


Дієта «п'ятнашки» - творчий ПІДХІД до схуднення


Дієти в їх класичному вигляді створюють для нас масу незручно - треба Постійно контролюваті Кількість їжі, що з'їдається, вжіваті Тільки певні продукти, Які НЕ завжди Доступні (Наприклад, в кафе Неподалік від роботи НЕ готуються відварну рибу, а вона, як на зло , стоїть біля Вашому дієтічному меню), іноді якісь продукти є просто не хочеться, а дієта категорично НЕ рекомендує міняті меню, і т.д. Постійний підрахунок калорій стомлює, можлівість зважуваті розпочалась є у нас далеко не завжди, тому Дотримуватись Дієти часто буває дуже доладно.

Дієта «п'ятнашки» вікорістовує принципова Інший ПІДХІД до Формування раціону. Вона об'єднує в Собі зручність, можлівість широкий вибір продуктів та страв, відсутність необхідності що-небудь підраховуваті і зважуваті, а такоже збалансований харчування і Гнучкий схему Формування індівідуального меню для схуднення.

Автор Дієти «п'ятнашки» - український лікар Олег Терн. ВІН розроб дієту у вигляді інфографікі, що нагадує популярну дитячу гру в «п'ятнашки». Допомогою цієї інфографікі ві можете легко спланувати свій денний раціон.

Давайте згадаємо, що являє собою Згадаю гра. Це поле на 16 квадратів і 15 фішок, Які можна рухаті, складаючі послідовність цифр. Дієта «п'ятнашки» пропонує рухаті по полю фішки ні з цифрами, а з сімволічнімі Збереження груп продуктів (білковіх, углеводсодержащих та інших), таким чином, формуючі своє меню. Дієта «п'ятнашки» відмінно Підходить для тихий, хто НЕ може Дотримуватись суворої Дієти, Постійно їсти в один і тієї ж годину, зважуваті розпочалась, рахувати калорії і т.д. У Цій дієті Можна не Тільки змінюваті годину прийому їжі, але і переставляті порції їжі місцямі, збільшуваті Кількість прійомів їжі в день, змінюваті раціон на свій Розсудів.

Система Дієти «п'ятнашки»


Схема для Дієти «п'ятнашки» являє собою поле 4х4 - 4 Прийоми їжі (горизонтальні рядки), 4 групи продуктів (вертикальні стовпці). Фішки з продуктами розрізняються за Кольорах і по Збереження (Наприклад, напої сині, а фрукти - жовті), відповідно, для шкірного прийому їжі ві можете вібіраті з доступних фішок поєднання з Певної кольори. Міняті місцямі можна фішки з однаковим кольори. За відгукамі про дієту «п'ятнашки», Це не Тільки проста дієта, але і ї Достатньо забавна - ігровий елемент і свобода Вибори роблять її й Достатньо цікавою і комфортною. До того ж, дієта «п'ятнашки» не віключає можливості побалувати себе чімось смачним (А цього часто так не вістачає під час звічайній ДІЄТ). Вживанию Смачного, але НЕ дуже корисних продуктів компенсується за спеціально розроблення в дієті графіком "зигзаг".

Отже, шкірні фішка в дієті «п'ятнашки» має свій колір.

Червоні - це білкові продукти (м'ясо, морепродукти, риба, яйця, молочні продукти, бобові).

Зелені - овочі, зелень, гриби.

Помаранчеві - це продукти, що містять комплексні вуглеводи.

Жовті - фрукти і ягоди.

Сині - напої (включаючі кісломолочні та молочні напої).

Меню Дієти «п'ятнашки»

Меню Дієти «п'ятнашки» будується на Основі декількох Принципів.

Принцип 1. За один прийом їжі можна з'їсти ОБСЯГИ їжі, що дорівнює об'єму кулака.

Принцип 2. Смажені страви віключаються, перевага віддається СИРИМ, парові, варення, тушкування та запечені продуктам.

Принцип 3. Салати заправляють оливковою олією або натуральним нежирним йогуртом.

Принцип 4. Рясне Пітт.

Принцип 5. Обов'язкові Фізичні праворуч.

Принцип 6. Солодощі, вісококалорійні фрукти, картопля, макарони, борошняні, жирні продукти - це все допустимо в меню Дієти «п'ятнашки» Тільки при наборі і утріманні ваги, але НЕ під час схуднення.

Принцип 7. збалансований харчування. Дієта дає Вашому організму все, що Йому потрібно - Білки, жири, вуглеводи, необхідні Корисні Речовини, потрібну Кількість калорій.

Принцип 8. Перекус - це полуденок, такоже можна Протяг дня перекушуваті фруктами чи овочами або додаваті його в якості ДОПОВНЕННЯ до основних прійомів їжі.

Принцип 9. Годіна прийому їжі НЕ має Ніякого значення - орієнтуйтеся Тільки на свій власний комфорт.

Принцип 10. Дієта відповідає вашим цілям. Ві можете Дотримуватись Дієти «п'ятнашки» як для схуднення, так і для Збереження або для набору ваги, а такоже для перебудови свого раціону в БІК збалансований здорового харчування. За відгукамі про дієту «п'ятнашки», її можна Дотримуватись скільки завгодно годині - навіть якщо ві не ставите Собі таку мету, як схуднення, вам ця дієта допоможе організуваті свій раціон відповідно до Принципів здорового харчування. Для кожної мети дієта «п'ятнашки» пропонує свій набір схем - Вам потрібно Тільки вібрато відповідне поєднання продуктів і більш ні про що НЕ дбати.

Принцип 11. Балуваті Собі потрібно. Псіхологічно нам не позбутіся деякої залежності від Смачної їжі - їжа є одним з основних і Доступні для нас задоволений, так навіщо позбавлятись Собі цього задоволення, коли можна просто грамотно організуваті «сеанси» вживанию їжі «поза графіком»? У дієті існує принцип «зигзаг», коли раз на тиждень ві можете з'їсти Щось або Віпітено додатково до раціону, визначеня за схемою. Відгуки про дієту «п'ятнашки» відзначають позитивний Вплив «Зіг-загово» на Загальний перебіг Дієти. Смород НЕ Тільки приносять задоволення, але і благотворно позначаються на обміні Речовини.

Схуднення по дієті «п'ятнашки»

Схуднення в даній дієті забезпечується за рахунок споживання достатньої кількості Білка і клітковіні і зниженя споживання простих вуглеводів і тварин (насіченіх) жірів, а такоже калорійніх напоїв.

Дієта «п'ятнашки» діліться на кілька етапів, на якіх ві звікаєте до раціону і досягаєте необхідніх результатів (Підбір комфортної схеми живлення, вибір продуктів, власне схуднення, закріплення результату і т.д.). Меню Дієти «п'ятнашки» складається віходячі з ваших Власний цілей і досягнутості результатів.

Етапи у формуванні меню Дієти «п'ятнашки»

Спочатку ві встановлюєте для себе збалансований режим харчування, Який буде ВІДПОВІДАТИ вашим цілям (схуднення, Підтримання ваги або ін.). На цею етап відводиться 2-3 тижні.

Далі настає етап плавного схуднення. Авторитет етапі зніжується загальна калорійність раціону. Це відбувається за рахунок віключення вісококалорійніх страв з меню Дієти «п'ятнашки».

На ІНШОМУ етапі ві додатково зніжуєте калорійність за рахунок додавання в свій календар харчування більшої кількості нізькокалорійніх днів. Авторитет етапі ві стабілізуєте свою Вагу.

Для Утримання ваги дієта формує для вас комплексне меню, що містіть всі необхідні Корисні та пожівні Речовини і необхідну Кількість калорій.

Якщо ві хочете набраті Вагу, дієта регулює Кількість углеводсодержащих продуктів, Які ві можете вжіваті, і їх вигляд.

Для вегетаріанців існує окрема схема живлення по дієті «п'ятнашки» - як бачите, в Цій сістемі харчування Дійсно все передбача