Дієта з актівованім вугіллям - принцип ДіїЯк схуднуть, і при авторитет не готувати Собі окреме меню, витрати, таким чином, на підготовку до Дієти мінімум годині? Існує дуже просте і дієве рішення - актівоване вугілля, дієта для схуднення на якому сьогодні дуже популярна.

Історія актівованого вугілля

Коріння походження актівованого вугілля лежать в Стародавній Індії. У індійськіх трактатах, присвячений медицині, не один раз згадується про систему фільтрації води вугіллям.

Деревне вугілля вікорістовувалі в давньому Єгипті і Римі для очищення вина, води. У 18 столітті і Європейські Вчені виявили Властивості вугілля поглінаті домішки і газів. Пізніше вугілля стали застосовуваті у ВИРОБНИЦТВІ цукру для його очищення.

Принцип Дії актівованого вугілля


Актівоване вугілля НЕ є ворогом жирових відкладень, дієтічне дія його Засновано на ІНШОМУ. Вугілля - природний сорбент, головний властівістю якого є здатність зв'язувати і Виводити Різні токсини, Наприклад, СОЛІ Важка металів і надлишок холестерину з організму. Актівоване вугілля спріяє очищення крові, і за рахунок цього нормалізації артеріального тиску і профілактіці з'явилися тромбів.

Дієта з актівованім вугіллям, таким чином, Діє за рахунок Поліпшення функцій організму і нормалізації обміну Речовини. Позбавленій від токсінів організм набагато легше і швідше розлучається з Накопичення жирових запасів, Аджея не секрет, що основною причиною Ожиріння є Порушення обміну Речовини.

Природно, приймання актівованого вугілля під час Дієти винен буті правильно дозованій: у Середньому 1 таблетка на 10 кг ваги. За своєю трівалістю дана дієта НЕ вінніх перевіщуваті 10-14 днів, в ІНШОМУ випадка можуть з'явитися проблеми, пов'язані з Посилення Виведення з організму вітамінів, амінокіслот, ферментів, Мікро- та макроелементів.

Є І протипокази: дієта з актівованім вугіллям, Відгуки про якові з боку лікарів неоднозначні, что НЕ Підходить людям, що страждають віразкою шлунка або кишечника, шлунково кровотечї та іншімі запальний захворюваннямі шлунково-кишково тракту.

Дієта з актівованім вугіллям на 10 днів

Десять днів Дієти не можна вжіваті в розпочалась Нічого смаженню, Гостра, жирного, солодкого і вісококалорійного. Усі 10 днів потрібно прійматі по 3 таблетки препарату за годину до їжі, рясно запіваючі їх водою.

У процесі зниженя ваги потрібно віпіваті в день мінімум 2 літри негазованої води, Суворов заборонено замінюваті воду чаєм, соком, компотом чи будь-Якими іншімі напоїті. Після 10 днів Такої Дієти потрібно Перерва на 2 тижні, після чого можна повторити курс.

Дієта з актівованім вугіллям на 14 днів

Весь Термін цього варіанту Дієти з актівованім вугіллям можна вжіваті в розпочалась продукти запечені або пріготовані на пару, віключені всі кондитерські вироби, жирне, копчене і їжа на ходу.

Актівоване вугілля потрібно прійматі з розрахунку 1 таблетка на 10 кг масі тіла, почінаючі з 4 таблеток на день і поступово збільшуючі дозу по 1 таблетці, поки кількості НЕ БУДЕ дорівнюваті масі тіла, поділеній на 10.

Наприклад, ваша вага 70 кг, значіті 70/10 = 7 таблеток це максимальна доза.

У перший день Дієти Приймайте 4 таблетки, другий - 5, третій - 6 таблеток, четвертий і всі наступні - по 7 таблеток на день.

Прійматі актівоване вугілля потрібно два рази на добу за 1,5-2 години до сніданок і за 1-2 години до вечері.

Після 14 днів Дієти з актівованім вугіллям потрібно зробити Перерва близько 3 тіжнів. У цею період звітність, продовжуваті обмежуваті в меню смаженню, жирні і вісококалорійну розпочалась. Після Закінчення терміну можна повторити курс.

Чісленні Відгуки про дієту з актівованім вугіллям з боку тихий, хто практікував Різні її Варіанти, підтверджують тієї факт, що самопочуття і травлення людини поліпшуються. Додаються сили, налагоджується діяльність кишечника, поліпшується сон. Якщо Дотримуватись всіх порад, актівоване вугілля допоможе скинути від 1 до 3 кг за тиждень, і це з паралельних очищених організму, а такоже без Особливе мук.