Гірчиця для схуднення застосування, відгуки, користь
Гірчиця - дивовижний продукт. Будучи улюбленої приправою в багатьох країнах, вона славиться своїми розігріваються властивостями, застосування яких люди знаходять в різних областях. Здатність гірчиці ефективно розігрівати використовується при боротьбі з застудою, а гірчичні маски для шкіри голови допомагають відновити густоту, збільшити обсяг і підсилити зростання волосся. Саме завдяки своїм розігріваючим властивостям стала популярною гірчиця при схудненні.

Гірчиця з медом для схуднення

На щастя, щоб позбутися від турбуючого ваги, поглинати гірчицю в немислимих обсягах немає необхідності. Більшого ефекту можна домогтися, завдаючи цю пекучу приправу на проблемні зони.

Метод обгортання, про який піде мова, полягає в нанесенні суміші гірчиці і меду. Саме поєднання гірчиці і меду для схуднення володіє максимальною концентрацією корисних властивостей: в'язкий мед прекрасно стимулює процеси кровообігу, гірчиця розігріває шкіру, прискорюючи виведення зайвої рідини, і, як наслідок, зменшуючи обсяги та ознаки целюліту. Правильно приготовлена ​​маса з медом і гірчицею для схуднення творить чудеса. По-перше, використовувати слід тільки гірчицю у вигляді порошку. Готовий продукт містить безліч додаткових інгредієнтів, які гарні для приготування їжі і зовсім не годяться для обгортання. Отже, гірчичний порошок потрібно розчинити у воді до отримання однорідної маси, консистенцією трохи густіше сметани. По-друге, мед рекомендується використовувати рідкий, оскільки більш щільний насилу вдасться змішати з гірчичною кашкою. Поєднавши обидва інгредієнти, ретельно розмішавши їх, слід приступати до нанесення засобу. Гірчично-медову суміш наносять акуратно, товстим шаром на стегна, сідниці, живіт, після чого обмотують плівкою в кілька шарів. Коли процедура нанесення завершена, необхідно надіти комфортне бавовняну білизну і ... Далі інструкції розходяться. Ряд фахівців з обгортання вважає, що найкраще завіться теплою ковдрою, щоб посилити разогревающий ефект маски, інші радять зайнятися інтенсивними фізичними вправами. Більш розумним є другий варіант. Температура тіла під плівкою і без того висока, якщо створити умови її підвищення, то можна отримати опіки або, як мінімум, вкрай неприємні наслідки. Варіант з фізичними вправами начебто стрибків на скакалці, аеробіки та іншого за вибором, дозволить енергійно потіти, посилить рух крові і лімфи і змусить м'язи скорочуватися інтенсивніше, в рази підвищуючи ефективність маски з гірчиці і меду для схуднення. Після закінчення рекомендованого часу гірчично-медову суміш необхідно змити теплою водою, потім обробити проблемні зони контрастним душем. Завершити процедуру рекомендується нанесенням живильного крему.

Ванни з гірчицею для схуднення


Надзвичайно ефективний спосіб застосування гірчиці при схудненні: ванни з гострою приправою. Така ванна дозволить вивести зайву рідину з організму, а разом з нею шлаки, токсини, а також посприяє прискоренню процесів метаболізму.У відгуках про гірчиці для схуднення рекомендують наступний алгоритм прийому ванн:

  • У теплій воді заздалегідь розвести 150 г порошкової гірчиці;
  • Ніжні ділянки шкіри намазати жирним кремом, щоб уникнути опіків;
  • Набрати воду у ванну, прагнучи до того, щоб температура води була приблизно 16 градусів. Залити гірчичну воду;
  • Приймати ванну не більше 10 хвилин;
  • Перебувати у ванні таким чином, щоб вода знаходилася нижче рівня серця;
  • Після завершення процедури прийняти прохолодний душ, нанести ніжний живильний крем. Дуже важливо не травмувати роздратовану шкіру нанесенням відразу після ванни ефірних масел або антицелюлітних засобів.

Досить ефективно чергувати гірчичні ванни з молочно-сольовими, роблячи перерви в один день. Курс процедур становить 10 ванн того й іншого типу.

Відгуки про гірчиці для схуднення

Ті, хто ризикнув на собі випробувати нестандартний метод боротьби з ожирінням, відзначають, що під час активного застосування гірчиці для схуднення поліпшується тургор шкіри, зменшується характерна для целюліту бугристость, шкіра стає більш гладкою і рівною.

Звичайно, повністю позбавити від зайвих обсягів одна лише гірчиця не в змозі, проте її допомогу в цій нелегкій справі досить помітна.