Дробове харчування - основні принципи та ефективність


Їж, щоб худнути


Звучить неймовірно, але в основі дрібного харчування для схуднення лежить частий прийом їжі. Всупереч поширеній думці, щоб скинути зайві кілограми, зовсім не обов'язково морити себе голодом, з нетерпінням чекаючи години, коли можна буде пожувати яблуко або випити стаканчик знежиреного молока. Дотримуючись нескладних правил, ви зможете, не відчуваючи «смокче почуття під ложечкою», набувати бажані форми, стрімко наближаючись до свого ідеалу фігури.

Спочатку дробове харчування використовувалося в комплексному лікуванні та профілактиці захворювань травного тракту. Пізніше цей метод став активно застосовуватися для схуднення, зарекомендувавши себе в якості одного з найбільш доступних, ефективних і приємних способів боротьби з надмірною вагою.

Дробове харчування не має протипоказань, оскільки не створює навантаження на травну систему. Навпаки, воно нормалізує обмін речовин, прискорює метаболічні процеси, сприяє виведенню шлаків з організму.

Принципи дрібного харчування для схуднення


Меню дрібного харчування для схуднення складено звичайними продуктами, які ви традиційно використовуєте для приготування їжі: сир, яйця, м'ясо, риба, овочі і фрукти, горіхи, молоко та кисломолочна продукція. Суворих заборон немає. Ви можете дозволити собі невелику кількість солодощів та інших ласощів, які перебувають під найсуворішим табу в популярних методиках зниження маси тіла.

Основне і, власне, єдине правило, якого слід дотримуватися неухильно: прийом їжі повинен бути не рідше одного разу на три години. Це означає, що в день ви повинні харчуватися як мінімум 5 разів. Звучить привабливо, чи не так? Звичайно, при таких частих прийомах їжі порції повинні бути невеликими, але це нескладно, адже при такому режимі харчування ви просто не встигаєте зголодніти.

Під прийомом їжі в дробовому харчуванні для схуднення розуміються і перекушування: Фрукт, невелика порція сиру або чай з бутербродом з житнього хліба і шматочки нежирної шинки.

Не варто побоюватися, що складання меню для дрібного харчування для схуднення виявиться складним завданням. Ви можете просто внести в традиційне триразове харчування 2 додаткових перекушування. Наприклад, між сніданком і обідом зробити собі смачний кефіру-банановий коктейль, а на полуденок з'їсти варене яйце або жменьку горіхів.

Ефективність дрібного харчування для схудненняМаса позитивних відгуків про дробовому харчуванні для схуднення свідчить про те, що даний метод підходить всім, хто дійсно націлений на хороший результат. Ефективність цього способу боротьби із зайвою вагою залежить від безлічі факторів: початкового ваги, інтенсивності фізичних навантажень, особливостей меню. У початковій стадії, коли стоїть завдання скинути якомога більше і якомога швидше, слід виключити з раціону традиційно «массонаборочние» продукти: жирне, борошняне, солодке, крахмалосодержащее. Пізніше, коли стрункість з мрії стане реальністю, часті прийоми їжі можна залишити в якості постійної системи живлення, що допомагає утримувати досягнуте.

Щоб домогтися своєї мети, не ставитеся до дробовому харчуванню як до складних вимогам, яких необхідно дотримуватися будь-яку ціну. Це, швидше, ваш вірний помічник у боротьбі із зайвою вагою. Ваш спосіб життя, який допоможе забути про тяжкість від переїдання, комплексів через пролунала талії або об'ємного живота.

На відміну від короткострокових дієт, дробове харчування не дає швидкі результати. Але в цьому криється одне з головних його достоїнств. Адже тільки при помірній втрати кілограмів схуднення ні принесе шкоди здоров'ю і дозволить завжди залишатися в прекрасній формі.