Калорійність цукерок різних сортів


Скільки калорій в цукеркахЛюдину, яка не любить цукерки, зустріти досить складно. На сьогоднішній день асортимент цих кондитерських виробів настільки широкий, що кожний знайде собі цукерки за смаком. Хтось любить «Пташине молоко», хтось - іриски, комусь подобається «Метелиця», а хтось без розуму від шоколадних цукерок. Солодкі, з різними начинками і глазур'ю, різної форми, цукерки є одним з улюблених ласощів як у дітей, так і у дорослих.

Однак навіть самим переконаним ласунам доводиться тримати себе в руках і постійно нагадувати собі, скільки калорій в цукерках. Солодкий і смачний десерт може обернутися проблемами не тільки з фігурою, але й зі здоров'ям - цукерки мають високий глікемічний індекс, а значить, сприяють підвищеному виробленню інсуліну, що може призвести до порушень обміну речовин і стати додатковим фактором для розвитку цукрового діабету.

Як бачите, солодкі цукерки не так безпечні, як здається. Але іноді втриматися і пройти повз цих ласощів так важко - невже доведеться робити вибір між задоволенням і здоров'ям і красою?

Дійсно, калорійність цукерок дуже висока - і, на жаль, чим смачніше цукерки, тим більше в них калорій. Калорійність 1 цукерки може часом зрівнятися з чашкою салату, порцією відвареної риби або тарілкою супу. Але якщо ви життя свого не мислите без цукерок, відмовлятися від них повністю не потрібно - себе треба любити і іноді балувати, але при цьому постійно пам'ятати про те, що в усьому потрібна міра - це стосується і споживання цукерок. Кілька штук в день зроблять вас трохи щасливішими і не зашкодять ні здоров'ю, ні фігурі, а ось з'їдати за один присід півпачки не варто - тоді зайвих кілограмів не минути.

Існують певні загальні правила для ласунів, які хочуть зберегти гарну фігуру. Якщо ви не збираєтеся відмовлятися від цукерок, вважайте калорії. І визначите для себе правило: в день на частку цукерок має припадати не більше 15% від вашої денної норми калорійності. Це приблизно 4 штуки «Рафаелло» (калорійність 1 цукерки «Рафаелло» становить близько 61 ккал) або 5 штук «Пташиного молока» (калорійність 1 цукерки «Пташине молоко» становить приблизно 58 ккал). При цьому, якщо ви їсте цукерки, споживання інших вуглеводів потрібно знизити - тобто зменшити кількість хліба, круп, картоплі, бобових, горіхів і т.д. Цукор в чистому вигляді бажано взагалі виключити - привчіть себе пити чай і кава без цукру.

Слід пам'ятати і про те, що організм засвоює вуглеводи краще в першій половині дня. Якщо ви наїстеся цукерок перед сном, калорії, які надійшли в ваш організм, не будуть витрачені їм, а значить, поки ви спите, вони переведуться в жирову тканину. Інша справа - з'їсти кілька цукерок за сніданком або після обіду. Вуглеводи встигнуть засвоїтися, калорії, отримані з них, - витратитися, а значить, в жирові запаси організму відкладати буде нічого.

Ну і ще один спосіб, як можна їсти солодке і не побоюватися, що калорійність цукерок позначиться на фігурі, - потрібно збільшити енерговитрати. Простіше кажучи, займіться спортом - наприклад, з'ївши шоколадний батончик, «відпрацюйте» його інтенсивної півторагодинний тренуванням у спортзалі. Або хоча б відмовтеся від користування ліфтом і транспортом - наприклад, якщо вам потрібно проїхати 3-4 зупинки на автобусі, а погода на вулиці гарна, пройдіть їх пішки - так ви не тільки витратите близько 150 ккал на цю прогулянку, а й відпочинете від робочої та навчальної суєти, «нагуляти» апетит, подихайте свіжим повітрям - а це означає, що у вас буде хороше травлення, відмінний настрій і міцний сон.

Калорійність цукерок різних сортів


Для того щоб вам було простіше контролювати споживання калорій, ми зібрали інформацію про калорійність цукерок, найбільш популярних і вживаних. Вміст калорій в шоколадних цукерках одне з найвищих, воно набагато перевищує калорійність мармеладу, зефіру, желе, помадки і льодяників. Наприклад, вміст калорій в шоколадних цукерках «Білочка» становить 530 ккал на 100 г, а калорійність цукерок «Желешка» - всього 299 ккал на 100 г.

Калорійність цукерок «Корівка вершкова» дорівнює 351 ккал на 100 г, а калорійність цукерок «Корівка молочна» - 379 ккал на 100 г. У «Снікерс» міститься 480 ккал на 100 г, в «Твікс» - 498 ккал на 100 г, а в «Марсі» - 380 ккал на 100 г.

Дуже висока калорійність цукерок з масляними начинками і горіхами - наприклад, всіма улюблених «Коркунов» і «Рафаелло». Калорійність цукерок «Рафаелло» становить цілих 615 ккал на 100 г.

Калорійність цукерок «Пташине молоко» може розрізнятися в залежності від того, хто виробник ласощів. Наприклад, калорійність цукерок «Пташине молоко» фабрики «Рот Фронт» становить 450 ккал на 100 г, а калорійність цукерок іншого виробника може відрізнятися в ту чи іншу сторону в межах 20 ккал.

У желейном мармеладі міститься 160 ккал на 100 г - досить дієтичне ласощі, а от у звичайному мармеладі - вже 280-320 ккал на 100 г. Льодяники містять близько 240-250 ккал на 100 г. Калорійність цукерок «Трюфелі» дорівнює 345 ккал на 100 г. У іриски міститься 355 ккал на 100 г, а в помадці - 369. Калорійність цукерок «Корівка» може становити від 340 до 385 ккал на 100 г залежно від виробника.

В суфле міститься 397 ккал на 100 г, іриски «Меллер» з шоколадом мають досить високою калорійністю - 410 ккал на 100 г, а калорійність цукерок «Льовушка» становить 386 ккал на 100 г.

Мармелад в шоколаді містить 430 ккал на 100 г, арахіс в шоколаді - 430 ккал на 100 г. Калорійність цукерок «П'яна вишня» в шоколаді може становити від 470 до 490 ккал на 100 г.

Калорійність цукерок «ананасної» становить 501 ккал, а грильяжу - 510 ккал на 100 г. У 100 г цукерок «Кара кум» міститься 511 ккал.

У батончиках «Рот Фронт» міститься 518 ккал на 100 г - стільки ж, скільки в молочному шоколаді «Альпен Гольд». Калорійність молочного шоколаду «Ріттер спорт» з лісовим горіхом, ромом і родзинками становить 524 ккал на 100 г. У 100 г халви в шоколаді міститься 528 ккал на 100 г. Вафлі «Кіт Кат» містять 530 ккал на 100 г - тобто в 1 вафлі (46 г) міститься 245 ккал.

Вміст калорій в шоколадних цукерках «Метелиця» становить 532 ккал на 100 г, в 100 г шоколаду «Оленка» - 538 ккал, а в 100 г асорті «Коркунов» - 551 ккал.

У 100-грамової плитці 75% шоколаду міститься 544 ккал, в такий же плитці молочного шоколаду - 550 ккал; в шоколаді з різними кремами, горіхами і родзинками може міститися ще більше калорій. У гіркому шоколаді міститься 554 ккал на 100 г - стільки ж, скільки і в популярному серед дітей «Кіндер шоколаді». Калорійність білого шоколаду - 578 ккал на 100 г, а калорійність цукерок «Ферреро Роше» становить 580 ккал на 100 г.

Які цукерки можна їсти без особливої ​​шкоди для фігури?

Намагайтеся не їсти шоколадних батончиків - в них занадто багато консервантів, пальмової олії, маргарину, смакових добавок і т.д. Це стосується також і всіх цукерок з кремовими начинками - що б не говорила реклама, виробник завжди намагається здешевити процес виробництва. Відмовтеся від таких калорійних цукерок, як «Ферреро», «Рафаелло», чорнослив у шоколаді, горіхи в шоколаді, молочний шоколад з горіхами або трюфелі. Під час дієти їжте батончики, мармелад, зефір, желейні цукерки, а також гіркий шоколад - він, звичайно, дуже калорійний, але також і дуже корисний.