Калорійність печива і його види


Скільки калорій в печиво


Ніхто не зможе, мабуть, сказати точно, скільки на сьогоднішній день існує різновидів печива. М'які, тверді, листкові, здобні, пісочні, солодкі, солоні, з начинкою, з глазур'ю - можна перераховувати дуже довго, так як печиво є одним з найулюбленіших ласощів і рецептів його з моменту появи цієї страви на світ було придумано безліч.

Печиво - смачне і ситне кондитерський виріб, воно довго зберігається і зручно в зберіганні та перевезенні (наприклад, печиво можна взяти з собою в поїздку і воно не зіпсується і не розкришиться). Однак калорійність печива, як і будь-якого солодкого блюда, може бути досить високою. Скільки калорій в печиво, залежить від виду тіста, а також від добавок, начинок, глазурі і т.д. Чим більше солодких інгредієнтів у складі страви - тим вище калорійність печива.

Кондитерами виділяється кілька основних видів тіста для печива - цукрове, пісочне, здобне, листкове, затяжне, Збивні і вівсяне. Вони всі відрізняються: наприклад, цукрове тісто вимішується в місильних машинах, воно солодке, пористе, але досить крихке. Затяжне тісто менш солодке і жирне, воно відрізняється більш пружною і щільною структурою. Печиво із здобного тіста солодке, в тесті для нього багато жирів і яєць. Вівсяне печиво готується з вівсяних пластівців з додаванням борошна і цукру, воно солодке, тверде, і його допускається вживати під час дієт, так як воно містить багато клітковини, яка корисна для травлення і фігури.

Як було сказано вище, калорійність печива залежить від інгредієнтів, що входять в тісто і начинку. Чим солодший тісто, чим більше воно містить жирів - тим вище буде калорійність печива в готовому вигляді. Найвища виходить калорійність печива з пшеничного борошна вищого гатунку, а житнє, вівсяне, цільнозернові печиво менш калорійне і більш корисно. Калорійність печива з солодкою начинкою, горіхами, глазур'ю, шоколадом і т.д. набагато вище, ніж без цих смачних, але шкідливих для фігури добавок.

Калорійність галетного печива


Галетное печиво - найменш калорійне з усіх видів печива за рахунок вкрай низького вмісту цукру і жирів. Не дарма саме цей вид печива дозволений (а часом навіть рекомендований) в різних дієтах. У рецептуру тесту для його приготування можуть бути додані різні інгредієнти - вівсяне борошно або житнє, кукурудзяне, кмин, мак, ваніль, а також кондитерські жири. Все це впливає на калорійність галетного печива. Природно, чим більше в ньому різних добавок - тим вона вища. Однак не тільки в низькій калорійності галетного печива полягає його користь, але і в багатому вітамінному і корисному складі - воно містить вітаміни групи В, вітаміни РР, а також калій, селен, цинк, мідь та інші мікро- та макроелементи.

Калорійність вівсяного печива

Незважаючи на досить високу калорійність вівсяного печива - близько 420-440 ккал на 100 г, - воно досить корисно для травлення завдяки вмісту клітковини. На сьогоднішній день існують різновиди дієтичного вівсяного печива, приготовані з меншою кількістю жирів, без використання борошна вищого сорту (або із заміною її житній, вівсяним борошном, висівковий борошном грубого помелу і т.д.), з меншим вмістом цукру.

Калорійність вівсяного печива дієтичних сортів істотно менше та становить 350-380 ккал на 100 г, але воно більш тверде і менш солодке, ніж звичне вівсяне печиво. Корисність дієтичного вівсяного печива пояснюється ще й тим, що при його приготуванні не використовуються пальмове масло і гідрогенізовані жири (наприклад, маргарин), вкрай шкідливі для здоров'я людини.

Саме ж корисне вівсяне печиво ви можете приготувати вдома з натуральних інгредієнтів - вівсяних пластівців, цільнозерновий борошна, справжніх курячих яєць (а не яєчного порошку, використовуваного в харчовій промисловості), чорносливу або кураги, справжнього меду замість цукру. Калорійність печива, приготованого вдома, буде нижчою, ніж того, що вироблено промисловим шляхом, а користь від нього в рази перевершить користь від покупного.

Тісто для вівсяного печива готується зі склянки вівсяних пластівців, 2-х столових ложок меду, 2-х яєчних білків, 2-х столових ложок борошна і дрібки солі. Калорійність печива з вівсяних пластівців за цим рецептом складе 345 ккал на 100 г, а якщо ви заміните мед родзинками, то вона знизиться до 330 ккал на 100 г.

Калорійність пісочного печива

Цей вид печива - м'який, що відрізняється солодким смаком, часто буває з різними добавками - шоколадом, медом, варенням, згущеним молоком і т.д. Калорійність пісочного печива класичного (без додаткових добавок) становить 383 ккал на 100 г.

Додавання додаткових інгредієнтів, начинок, глазурі і т.д. підвищує енергетичну цінність печива. Наприклад, калорійність пісочного печива «Курабье» з повидлом становить 410-425 ккал на 100 г, а калорійність печива з горіхами - 407 ккал на 100 г.

Калорійність печива «Ювілейне»

В печиво «Ювілейне» з метою здешевлення його виробництва в даний час додається безліч «хімічних», ненатуральних, компонентів, таких як різні ароматизатори, емульгатори, консерванти, а також інші шкідливі інгредієнти - наприклад, пальмова олія. Все це робить калорійність печива «Ювілейне» високою, а користь для здоров'я людини - низькою.

Калорійність печива «Ювілейне класичне» становить 435 ккал на 100 г. Існують також різні види цього печива з додаванням не передбачених класичної рецептури інгредієнтів: какао, фруктів, ягід, з йогуртовій начинкою і т.д. Вони відрізняються більш високою калорійністю і більш високим вмістом ненатуральних інгредієнтів, оскільки більшість добавок проводиться в харчовій промисловості з використанням хімічних компонентів, шкідливих для здоров'я людини.

Калорійність крекерів

Крекери також бувають різними - солодкими, солоними, ванільними, зі смаком сиру і т.д. Від галет крекери відрізняються більш високим вмістом жиру і більш різноманітними добавками. Калорійність крекерів без додаткових добавок становить 352 ккал на 100 г. Одне кругле печиво діаметром 4-5 см важить 2,5-4 р

Калорійність «Соломки»

Соломка, хоч і не є печивом у повному сенсі, тим не менш улюблена як дітьми, так і дорослими як смачна страва до чаю. Калорійність соломки солоної або солодкої становить близько 370 ккал на 100 г, ванільною - близько 360 ккал на 100 г, з маком - 414 ккал на 100 г.

Як знизити калорійність печива будинку

Готуючи печиво будинку, ви можете на свій розсуд регулювати вміст у ньому калорій. Замініть пшеничне борошно менш калорійною вівсяної, кукурудзяної і т.д., зменшите кількість масла в рецептурі, а також цукру. Цукор замініть медом, сухофруктами, варенням - якщо це і не знизить калорійність печива, то явно підвищить його корисність.

Використовуйте тільки натуральні інгредієнти зі зниженим вмістом жиру, наприклад, знежирене молоко, сметану 10% -ної жирності. Відмовтеся від використання тварин і кондитерських жирів, використовуйте вершкове або рослинне масло.